Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 19 липня 2025
16:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

ООН поділиться досвідом роботи з переселенцями

|«« «« »» »»|

ООН навчить досвіду роботи з переселенцями, напрацьованому у Сербії, Косово, Азербайджані та Грузії. Про це йшла мова під час зустрічі радника губернатора Бориса Трейгермана зі спеціальним доповідачем ООН з прав внутрішньо переміщених осіб Чалоки Бейані.

«Все, що відбувається сьогодні в нашій країні для нас нове. Велика кількість переселенців з Донецької та Луганської областей приїхали до Дніпропетровщини. І обласна влада почала організовувати їх поселення, влаштування дітей до дитячих садків, сприяти в працевлаштуванні. Ми розуміємо, що ці люди приїхали до нас не на один день», - сказав Борис Трейгерман.

За його словами, наразі у Дніпропетровській області перебуває більше 24,3 тис осіб (8,4 тис родин) з Донецької та Луганської областей.

«Ми передбачаємо, що з приходом холодів кількість переселенців буде зростати. Тому нам необхідна допомога міжнародної спільноти. Нам необхідні конкретні кроки, які допоможуть подолати цю біду», - наголосив Борис Трейгерман.

Чалоки Бейані відзначив, що після візиту делегації ООН буде створено звіт для Ради з прав людини ООН. У цьому звіті будуть задекларовані усі документальні підтвердження проведеного аналізу щодо ситуації з переселенцями. Документ також буде містити практичні рекомендації.

«Нашим головним методом у роботі є діалог з Урядом щодо ситуації з переселенцями. Ми розглядаємо питання їх захисту, потреби, а також можливості вирішення цих питань. Ключовим фактором в захисті переселенців є відповідальність Уряду. Це нова ситуація для вашої країни. Ми вивчаємо, наскільки країна готова працювати згідно з міжнародними стандартами», - наголосив він.

Чалоки Бейані також додав, що представники ООН готові ділитися тими знаннями та досвідом, які вони напрацювали, зокрема, у Сербії, Косово, Азербайджані та Грузії.

«Цей досвід свідчить про те, що необхідно уникнути подовження ситуації з переміщенням переселенців по території країни. Найбільш правильний підхід сьогодні – не політизувати цей процес. Ми повинні розглядати його як гуманітарну проблему, яка потребує гуманітарного рішення. Є два шляхи - або повернутися на територію постійного проживання, якщо дозволяє ситуація, або облаштовуватися в іншому місці країни», - сказав він.

Довідка:

Основні цілі Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців

УВКБ ООН, Агентству ООН у справах біженців, доручено Організацією Об'єднаних Націй провадити та координувати міжнародні заходи із забезпечення захисту біженців та вирішення їх проблем у всесвітньому масштабі.

Основна мета УВКБ ООН полягає у забезпеченні прав та добробуту біженців. УВКБ ООН прагне забезпечити такі умови, за яких кожен міг би користуватися правом на притулок, знаходити його в іншій державі або добровільно повертатися на свою батьківщину. Надаючи біженцям допомогу в поверненні додому чи у переселенні в іншу країну, УВКБ ООН водночас прагне знайти довгострокові рішення для вирішення їхньої ситуації.

УВКБ ООН діє на підставі Статуту організації та згідно з Конвенцією ООН про статус біженців 1951 року і Протоколу до неї 1967 року.

Гуманітарна діяльність УВКБ ООН здійснюється у рамках принципів міжнародного права у сфері захисту біженців.

Виконавчий комітет УВКБ ООН і Генеральна Асамблея ООН також уповноважили організацію займатися проблемами інших груп. Серед них: особи без громадянства та особи, громадянство яких під сумнівом, а в окремих випадках - внутрішньо переміщені особи.

УВКБ ООН прагне зменшити кількість ситуацій вимушеного переселення, закликаючи держави та інші інституції до створення умов для захисту прав людини та мирного врегулювання суперечок. З цією метою УВКБ ООН активно сприяє реінтеграції біженців, що повертаються до країни походження, запобігаючи, таким чином, повтореній появі потоків біженців.

УВКБ ООН забезпечує захист та допомогу біженцям та іншим підмандатним особам на основі неупередженості, відповідно до потреб людей та незалежно від їхньої раси, віросповідання, політичних переконань і статі. У своїй діяльності УВКБ ООН звертає особливу увагу на потреби дітей та намагається забезпечити рівні права жінок і дівчат.

У своїх зусиллях із захисту біженців та пошуку розв'язання їх проблем УВКБ ООН працює у партнерстві з урядами, регіональними, міжнародними та неурядовими організаціями.

УВКБ ООН дотримується принципу залучення, консультуючись з біженцями щодо рішень, котрі впливають на їхнє життя.

За характером своєї діяльності від імені біженців та переміщених осіб, УВКБ ООН також сприяє досягненню цілей і дотриманню принципів Статуту Організації Об'єднаних Націй: підтриманню міжнародного миру та безпеки; розвитку дружніх стосунків між націями; та заохоченню поваги до прав людини та основних свобод.

Тема: АТО - ООС
Gorod.dp.ua на Facebook.


aleks  (23.09.14 16:11): Донбасс разделился- одна часть населения свалила в Ростов (это те кто не смогли найти себя в бандитско-криминальной иерархии Донбасса, простые работяги) другая часть в Днепропетровск и Киев это бандиты коррупционеры взяточники и просто воры т. е. все те кого устраивала коррумпированная система, кто устроился поближе к кормушке фирмачи бизнисмены и олигархи типа Ахмета. Посетите ночные клубы Днепропетровска, там гуляют одни мажоры из Донбасса на джипах и с безразмерными кошельками, почему их не призывают в армию? Пусть идут защищать свой регион. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті