До кінця 2006 року всі газові котельні в школах Дніпропетровська із застарілим, неекономічним обладнанням, передбачається замінити на сучасні котельні малої потужності, що дозволить повністю вирішити проблему опалення шкіл міста. Про це міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко повідомив під час виїзного засідання учасників Дніпропетровської міської Асоціації промисловців і підприємців та Дніпропетровського міського виконавчого комітету з питання «Енергозберігаючі технології. Нові розробки і можливості їх впровадження на підприємствах міста», що проходила 2 березня на ВАТ «Дніпроважмаш».
За інформацією міського голови, протягом останніх трьох років у школах Дніпропетровська повністю вирішено проблему вугільних котелень: 28 старих вугільних котелень, що експлуатувалися вже протягом 30-40 років, було повністю замінено на сучасне обладнання. Те ж саме передбачається зробити до кінця 2006 року й зі старим газовим обладнанням.
«Зараз ми розпочали цю програму, гадаю, що в цьому році закінчимо — проблем не буде, діти будуть повноцінно забезпечені теплом», — відзначив міський голова.
Як повідомив Іван Куліченко, також протягом 2006 року передбачається всі школи і лікарні міста обладнати приладами обліку енергоносіїв.
За словами Івана Куліченка, система теплозабезпечення — одна з найбільш значних проблем Дніпропетровська.
«У нас вже є серйозний досвід переведення 5-поверхових будинків на індивідуальне опалення: у місті є приклади підвальних, дахових котелень, є навіть приклади індивідуального опалення в будинках вище 10 поверхів. Однак в умовах промислового міста, враховуючи великі обсяги житла, індивідуальні котельні — не спасіння, а тому ми йдемо шляхом модернізації типових систем та котелень», — повідомив Іван Куліченко.
Я доказ ефективності такої модернізації міський голова навів приклад старої котельної на вул. Войцеховича. Нові пальники для цієї котельної були розроблені фахівцями Державного конструкторського бюро «Південне» ім. Михайла Янгеля. Завдяки модернізації котельні, вдалося досягти 15% економії енергоносія.
У горожан что - амнезия? Ответить | С цитатой