На Дніпропетровщині викрито двох підприємців, котрі виплатили більше двох мільйонів гривень заробітної плати «в конвертах», внаслідок чого Державний бюджет України недоодержав близько 300 тисяч гривень у вигляді податку з доходів фізичних осіб. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили в прес-службі податкової міліції Державної податкової адміністрації (ДПА) в Дніпропетровській області.
За повідомленням прес-служби, співробітники Управління податкової міліції та Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПА у Дніпропетровській області спільно з прокуратурою Самарського району м. Дніпропетровська припинили протиправну діяльність підприємців, які платили своїм робітником зарплату “в конвертах”.
Як повідомляє прес-служба, 38-річний житель Кривого Рогу Сергій Ш. та 55-річний мешканець Апостолівського району Дніпропетровської області Анатолій Ч. працювали директорами двох приватних фірм. Домовившись із посадовими особами одного з дніпропетровських режимних підприємств, вони торік узяли на підприємстві в оренду виробничу ділянку, на якій налагодили “виробництво” металобрухту. Сировиною для переробки слугувало списане промислове обладнання, яке раніше належало одній з енергетичних компаній. Реалізація металобрухту підприємствам Дніпропетровського і Криворізького регіонів здійснювалася за фальсифікованими документами.
За повідомленням прес-служби, розрізанням обладнання і завантаженням металобрухту для відправлення його залізницею займалися понад 80 чоловік, котрі отримували за це заробітну платню в розмірі 100-150 гривень на день. Жоден із працівників не був офіційно працевлаштований, уся заробітна платня виплачувалася “в конвертах”.
При цьому виробничі травми, одержані найманими працівниками, оформлялися в лікарняних листках як травми побутові. Крім того, були непоодинокі випадки, коли людину, що проробила кілька днів, просто виганяли взагалі без будь-якої оплати.
За даними фактами прокуратура Самарського району порушила кримінальну справу за ч. 1 ст. 173 (грубе порушення угоди про працю) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.
Наразі вирішується питання щодо порушення кримінальних справ за статтями 209 (легалізація грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом) та 212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів) КК України.
Все взрослые люди понимают, что его никогда не будет. Во всём мире укрываются от налогов. Масштабы другие в отличии от нас.Наверное у них патриотов больше - во власти конечно. Ответить | С цитатой
в нашем, так сказать, бизнесе поднять цены не реально!!! это не метал, ни нефть и не газ.
есть потолок и производительности труда...
т.е. ща идя на обнал и теряя 10% - ещё концы с концами ссведу, потеряв ещё 10-20% - становлюсь на грань рентабельности - или уже начинаю проедать оборудование (т.е. не покупать и не обновлять.)
Пусть хоть один инспектор с ЦИФРАМИ и расчётами покажет - как работать легально????
а не то - чтобы миллион заработать??????? Ответить | С цитатой
Вопрос не в бровь, а в глаз.
Существует определённый уровень рентабельности прикоторой есть смысл работать. Зависит от многих факторов.
Если в стране есть производство товаров и услуг - значит оказывающие эти услуги субъекты работают.Значит они рентабельны (по крайней мере- не убыточны).
Если создана такая система при которой "белые" предприятия - не рентабельны - то это путь к сверх коррупции. Людей вынуждают работать "в тени". Жить то нужно-значит будешь работать. Раз работаешь - значит "в тени". Раз "в тени" - значит с тобой легко говорить любому чиновнику - ты в его власти. Очень удобно для властьпридержащих. Ответить | С цитатой