Голосувати за проекти емблем можна після 20-го березня, відправивши смс на безкоштовний номер 2012.
Перед початком голосування, журі конкурсу має відібрати з робіт, що надійдуть на конкурс, 10 кращих і оприлюднити їх у пресі та на офіційному інтернет-сайті міськради.
«Таким чином конкурс відкритий, абсолютно демократичний. Кожен громадянин зможе зайти на наш сайт і подивитись, як відбувається, власне, голосування», — наголосив Володимир Михайлишин.
До складу конкурсної комісії входять науковці, представники творчої інтелігенції, фахівці в галузі образотворчого мистецтва, дизайну, представники громадських об’єднань та молодіжних організацій.
Переможцю конкурсу буде вручена премія у розмірі 10 000 грн, а 9 лауреатів отримають річні абонементи на домашні матчі Чемпіонату України з футболу за участю футбольного клубу «Дніпро».
Відбірковий етап конкурсу стартував 22-го лютого, до журі вже надійшло 9 робіт: 4 — від громадських організацій і 5 — від мешканців міста. Емблема-переможець буде використана для «розкрутки» Дніпропетровська як міста, що приймає чемпіонат, а також для нанесення на сувенірну та іншу продукцію.
Дніпропетровськ є першим українським містом, де з’явилася ініціатива щодо створення емблеми до «Євро-2012».
За умовами проведення міського конкурсу «Емблема Дніпропетровська до ЄВРО-2012», до участі у конкурсі запрошено мешканців громади міста, творчі колективи, підприємства та організації.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
+1!
Я хоть и не в этом городе родился, но я другого названия этого прекрасного города не представляю! Відповісти | З цитатою