Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 27 червня 2026
06:45

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Емблему міста до «Євро-2012» оберемо СМС-голосуванням

Емблему міста до «Євро-2012» оберемо СМС-голосуванням
Визначати переможця конкурсу на створення емблеми Дніпропетровська до «Євро-2012» будуть мешканці міста за допомогою безкоштовного смс-голосування. Про це начальник управління внутрішньої політики Дніпропетровської міської ради Володимир Михайлишин повідомив на прес-конференції 28-го лютого.

Голосувати за проекти емблем можна після 20-го березня, відправивши смс на безкоштовний номер 2012.

Перед початком голосування, журі конкурсу має відібрати з робіт, що надійдуть на конкурс, 10 кращих і оприлюднити їх у пресі та на офіційному інтернет-сайті міськради.

«Таким чином конкурс відкритий, абсолютно демократичний. Кожен громадянин зможе зайти на наш сайт і подивитись, як відбувається, власне, голосування», — наголосив Володимир Михайлишин.

До складу конкурсної комісії входять науковці, представники творчої інтелігенції, фахівці в галузі образотворчого мистецтва, дизайну, представники громадських об’єднань та молодіжних організацій.

Переможцю конкурсу буде вручена премія у розмірі 10 000 грн, а 9 лауреатів отримають річні абонементи на домашні матчі Чемпіонату України з футболу за участю футбольного клубу «Дніпро».

Відбірковий етап конкурсу стартував 22-го лютого, до журі вже надійшло 9 робіт: 4 — від громадських організацій і 5 — від мешканців міста. Емблема-переможець буде використана для «розкрутки» Дніпропетровська як міста, що приймає чемпіонат, а також для нанесення на сувенірну та іншу продукцію.

Дніпропетровськ є першим українським містом, де з’явилася ініціатива щодо створення емблеми до «Євро-2012».

За умовами проведення міського конкурсу «Емблема Дніпропетровська до ЄВРО-2012», до участі у конкурсі запрошено мешканців громади міста, творчі колективи, підприємства та організації.

Gorod.dp.ua на Facebook.


мукт  (01.03.08 00:14): Катька,
+1!
Я хоть и не в этом городе родился, но я другого названия этого прекрасного города не представляю!
Відповісти | З цитатою
Dwarf  (29.02.08 22:29): хватить выежываться. лично я горжусь (в норм мерах) тем, что в моем городе центральный проспект назван в честь одного из выдающихся философов, и я ложил ХРЕН (не в обиду =)) на всех тех, кто не учил в свое время историю и философию и в К.Марксе видит только идеолога СССР Відповісти | З цитатою
Катька  (29.02.08 21:34): Вот именно поменяй себе имя !Днепропетровск самый классный город и у него самое лутшее название,я горожусь что я родилась в этом городе! Відповісти | З цитатою
Пес  (29.02.08 20:03): Та небудет Евро 2012 в Украине! Гостиницы и дороги лучше ремонтируйте, а не эмблемы! Відповісти | З цитатою
XPEH  (29.02.08 19:21): Рома, поменяй к 2012 году имя свое Відповісти | З цитатою
Рома  (29.02.08 18:32): Неплохо было бы к Евро 2012 поменять название города, и уже к новому названию делать эмблему. Все таки, имхо, Днепропетровск - совковобыческое имя для нашего славного города. Відповісти | З цитатою
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті