Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 23 червня 2026
16:02

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Визначені обсяги будівництва метрополітену на 2008 рік

Визначені обсяги будівництва метрополітену на 2008 рік
Заступник голови облдержадміністрації Віктор Сергєєв провів нараду щодо обсягів будівництва та освоєння коштів на спорудження Дніпропетровського метрополітену в 2008 році.

Серед найактуальніших питань, які фахівці розглянули на нараді, – закупівля двох гірничопрохідницьких комплексів вартістю 200 млн. грн. для проходження від ст. Південна до ст. Центральна, а також залучання закордонних метробудівників із власним обладнанням.

Зокрема, відзначалося, що голова облдержадміністрації направив лист до Кабінету Міністрів України із пропозицією внести зміни до Державної програми з будівництва та розвитку мережі метрополітену на 2006 - 2010 рр. та збільшити її фінансування на 670 млн. грн., із яких 500 млн. грн. буде направлено на придбання спеціального обладнання.

Першочерговими визнані витрати у розмірі 190 млн. грн., що складаються з 70 млн. грн. на виконання робіт та 120 млн. грн. на гірничопрохідницьке обладнання, у тому числі 30 млн. грн. – для придбання гірничопрохідницького щитового комплексу.
Gorod.dp.ua на Facebook.


alexey  (14.01.08 00:34): ЙЦ, О! Далекий у тебя обратный адрес. Давно там находишься? Відповісти | З цитатою
alexey  (13.01.08 19:14): ЙЦ, Ты такой умный, тебе череп не жмет?

В первый раз слышу про станцию Южную. Везде пишется, что Центральная - пока последняя. Была стройка возле Горного, да засыпали ее ХЗ сколько времени назад.
Відповісти | З цитатою
ЙЦ  (13.01.08 09:09): alexey,а извилиной пошурупать?В районе южного вокзала. Відповісти | З цитатою
ЙЦ  (13.01.08 09:07): Remax,тебя вумнова там не хватает, спи..ть и то ума не хватило б. Відповісти | З цитатою
alexey  (12.01.08 23:44): Че такое ст.Южная??? Де это она будет? Відповісти | З цитатою
Remax  (12.01.08 23:29): что-то непонятно зачем закупать оборудование на 500 мл.гр. если планируется привликать зарубежных метростроителей с собственным оборудованием?????? Відповісти | З цитатою
Толковый  (12.01.08 20:43): Интеренсно. Первую очередь строили 15-20 лет назад без всяких иностранных специалистов, а теперь что же? Финансирование и так недостаточное, а иностранцам зарплаты прийдется платить раз в 5-10 больше чем нашим. Відповісти | З цитатою
Дятел  (12.01.08 15:47): Petro. Shramchuk., че вас в Финляндию-то занесло? Приезжайте к нам, у нас лучше :) Відповісти | З цитатою
Petro. Shramchuk.  (12.01.08 14:08): Dai-to bog,chtobi zakoncili ctroitelictvo etogo dolgoctrojä i ono iz camogo korotkogo prevratiloci v camoe kracivoe.
Finland.
Відповісти | З цитатою
Владимир  (12.01.08 13:55): Ну-ну, дай-то бог нашему теляте волка съесть... А щит давно надо было покупать, и метро строили бы же на левый берег... Відповісти | З цитатою
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (20)

•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (18)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років тролейбусному депо №2.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті