Як стало відомо інформагентству «Придніпров’я», в онкодиспансері планується відкриття православного храму на честь ікони Божої Матері «Всецариця», де, за словами голови облради Юрія Вілкула, зможуть помолитися хворі і будуть відспівувати померлих від раку.
Водночас, для прийняття рішення щодо надання в оренду приміщення Дніпропетровського обласного клінічного лікувально-профілактичного об’єднання «Фтизіатрія» для розміщення храму Святої Преподобної Ксенії не вистачило депутатських голосів.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |