
Ще 7 захисників з Дніпропетровщини повернулися з російського полону. Вони провели у неволі чотири роки.
Про це повідомив в офіційному Telegram-каналі голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
"Дякую всім, хто щодня докладає зусиль, щоб повертати наших людей додому.Щоб родини, які так довго чекали, нарешті отримали найважливішу новину.
Щоб ті, хто місяці й роки перебував у ворожих застінках, знову ступили на рідну землю та обійняли своїх близьких", - написав голова ОВА.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |