Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 20 травня 2025
18:17

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Як дітлахи Дніпропетровщини надолужують знання, втрачені через повномасштабне вторгнення окупантів

Як дітлахи Дніпропетровщини надолужують знання, втрачені через повномасштабне вторгнення окупантів

Нині благодійний фонд savED за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запустили третю й найбільшу хвилю з надолуження освітніх втрат у навчальних закладах Дніпропетровщини.

В регіоні працює вже 27 цифрових освітніх центрів, де охочі проходять додаткове навчання в позаурочний час.


«Понад 15 000 школярів у Дніпропетровській області охоплені групами з надолуження освітніх втрат, з нами співпрацюють педагоги з 4 предметів. Діти добровільно в позаурочний час за бажанням навчаються додатково, це сприятиме покращенню результатів їхнього навчання», – зазначив регіональний координатор у Дніпропетровській області міжнародного благодійного фонду savED Олексій Полторацький.

В центрах регіону учні малюють, ліплять, відвідують книжковий клуб і грають у настільні ігри, а ще багато вчаться. Зокрема – математиці, українській та англійській мовам.

Тимофій – учень 10-го класу. Нині хлопець, як і більшість українських дітей, навчається за змішаною формою. Відвідує школу один день, а потім два здобуває знання вдома. Каже, що через це засвоювати матеріал стало важче, тому й вирішив відвідувати цифровий освітній центр.


«Навчання у цифровому освітньому центрі дає нам змогу подолання освітніх втрат, також ми можемо тут вдосконалити свої навички та уміння», – сказав Тимофій Герасимчук.

Благодійний фонд savED також відкриває цифрові освітні центри там, де окупанти розбомбили усі навчальні заклади. Наприклад, в Апостолівській громаді із 3 шкіл немає жодної вцілілої. Тож єдина можливість для дітей навчатися – це ходити на заняття з надолуження.

«Йде 4 освітні програми, яких курують 4 методисти. Діти вивчають математику, українську мову, початкову освіту та англійську мову. Такі освітні центри, на мою думку, потрібні для того, щоб діти прийшли, почали знову так соціалізуватися. Освітній центр допомагає їм подолати оцей страх», – розповів тьютор Владислав Левченко.

Наступного року організатори планують створити ще щонайменше 10 стаціонарних освітніх центрів.

Детальніше дивіться в сюжеті Відкритого:

Журналістка: Каріна Зейналова
Оператор: Руслан Герасименко

Gorod.dp.ua на Facebook.


фыва  (22.10.24 09:38): Как мне в университете этого не хватало! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті