В облдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Провела засідання заступник голови облдержадміністрації, керівник групи Тетяна Кравченко.
Було розглянуто питання щодо заборгованості з виплати заробітної плати по м. Дніпродзержинську. Станом на 1 липня поточного року вона складала більше 28 млн. грн., а з початку року зросла на 3,9 відсотка. В середньому заборгованість на одного працюючого становить 3382 грн.
Найбільшими боржниками є: підприємство “Цирконій” (2,6 млн. грн.) – директор К. Линдт, Придніпровський хімічний завод (1,6 млн. грн.) – керуючий санацією підприємства В.Свірін, така ж сума заборгованості у Дніпродзержинського спецуправління №2 ВАТ “Дніпродомнаремонт” – директор Ю.Мартинішин, Придніпровський гідрометалургійний завод (1,4 млн. грн.) – директор О.Іванов.
Від заступника міського голови О.Пугача робоча група так і не почула чіткої позиції керівництва міста щодо погашення заборгованості із заробітної плати і вирішила підготувати документ з цього питання на розгляд обласної комісії.
Про стан справ у Солонянському районі доповів голова райдержадміністрації В.Приймак. Заборгованість по району склала більше 500 тис. грн. З початку року вона зросла на 96 відсотків і в середньому на одного працюючого складає 768 грн.
Найбільші боржники: комунальне підприємство “Солонянське ЖКГ” (223 тис. грн.) – виконуючий обов’язки В.Шевчук, Солонянське ЗАТ агрофірма “Геоцентр” (48 тис. грн.) – директор В.Деркач.
Рішенням робочої групи зобов”язано керівництво району до 1 вересня ц. р. надати пропозиції щодо погашення заборгованості із заробітної плати по підприємствах комунальної форми власності, а по сільському господарству – погасити всі борги до 1 грудня поточного року.
Виконуючий обов’язки голови Петриківської райдержадміністрації А.Охотник доповів, що заборгованість із виплати заробітної плати по району склала 640 тис. грн. З початку року вона збільшилася у 2,4 раза і в середньому на одного працюючого припадає 1059 грн. боргу.
Найбільше винні своїм працівникам: ТОВ “Террапак” (184 тис. грн.) – виконавчий директор Ю. Махов, ТОВ “Альфа-Агро” (86 тис. грн.) – голова правління В.Коновий.
Роботу керівництва району щодо погашення заборгованості із заробітної плати визнано незадовільною. Голові райдержадміністрації поставлено завдання – до кінця року погасити борги.