Рішення виконкому прийнято з урахування клопотання КП «Трамвай» з метою покращання фінансового стану підприємства. Попередній (існуючий наразі) тариф на проїзд у міському електротранспорті був затверджений у грудні 2006 року.
За інформацією КП „Трамвай”, підприємство потребує фінансового оздоровлення: згідно з розрахунком витрат на перевезення пасажирів міскелектротранспортом для виконання програми стабільної, надійної роботи підприємства у 2008 році потрібно 24,2 млн грн.
Програмою оздоровлення підприємства передбачене придбання протягом 2008-2015 років при умові співфінансування з Державного та місцевого бюджетів 18 трамвайних вагонів (36 млн грн), заміна трамвайних колій (за висновками Харківської державної регіональної інспекції, особливо аварійними є 2,6 км контактно-кабельних мереж на 5 дільницях), капітальний ремонт колій та капітальний ремонт трамвайних вагонів для збільшення випуску вагонів на 9 одиниць (для придбання 9 нових вагонів необхідно 16,2 млн грн, для капітального ремонту цієї кількості вагонів — 2,2 млн грн).
Загалом Програма потребує фінансування у сумі 62,9 млн грн.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
Интересно, в Украине даже обновление депо собираются делать 2тысячи лет.... Відповісти | З цитатою