
У Дніпропетровській області на 17 місцевих дорогах завершили запланований ремонт. Ще на шести таких автошляхах тривають роботи. Про це під час брифінгу розповів заступник начальника ОВА Олександр Москаленко.
«Дніпропетровщина на сьогодні – ключовий логістичний хаб. Тому ремонт та утримання доріг мають надважливе значення. У 2026-му з обласного бюджету на це виділили близько 400 мільйонів», – розповів заступник начальника Дніпропетровської ОВА Олександр Москаленко.
Ремонти доріг розпочалися, щойно потепліло. Роботи з ліквідації вибоїн завершені на 17-ти місцевих автошляхах у Дніпровському, Самарському та Кам’янському районах.
«Найближчим часом очікуємо кошти й з резервного фонду держави. Плануємо додатково зробити ще 4 дороги», – додав Олександр Москаленко.
Продовжується ремонт й державних автошляхів. Бригади працюють на 6-ти трасах.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |