Відтепер встановлено новий порядок оплати послуг ЖЕКів. Голова домового комітету, або будь-який мешканець будинку, котрий уклав із ЖЕКом договір, має право наприкінці місяця зробити перевірку. Він має право перевірити, які послуги і в якому обсязі надавалися. Якщо послуга відповідає вимогам замовника, то він підписує з ЖЕКом акт виконання робіт та оплачує її. Якщо ні — то не оплачує.
Нововведення має покласти край практиці, коли люди отримують від ЖЕКів послуги низької якості, або не отримують їх зовсім, тому згодом перестають платити. ЖЕКи внаслідок цього не отримують необхідного фінансування і не можуть надавати якісні послуги.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
Вопрос- кто будет бегать их подписывать каждый месяц?
Я и так забыла, когда им платила.... Відповісти | З цитатою
Да в законе (гражданском кодексе) ЭТО ЧЕРНЫМ ПО БЕЛОМУ НАПИСАНО!!! Документом, подтверждающим факт оказания услуг - является АКТ ВЫПОЛНЕННЫХ РАБОТ подписанный сторонами!!! Поэтому, до тех пор пока они мне не предоставят сей документ на подписание, я ни копейки не заплачу! и другим советую поступать так же! Відповісти | З цитатою