Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 26 червня 2026
01:21

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Оплата послуг ЖЕКів - після підписання акту виконаних робіт

Оплата послуг ЖЕКів - після підписання акту виконаних робіт
realty.sarbc.ru
2 квітня начальник Управління житлового господарства міськради підписав розпорядження, за яким послуги ЖЕКів будуть оплачуватися лише після підписання акту виконаних робіт із замовником послуг. Про це повідомили начальник Управління житлового господарства Дніпропетровської міськради Анатолій Коваленко, член постійної комісії з питань ЖКГ Дніпропетровської міськради Анжеліка Пилипенко та голова громадської організації «Гражданское действие» Дмитро Скобликов на прес-конференції у Дніпропетровському прес-клубі реформ 7 квітня.

Відтепер встановлено новий порядок оплати послуг ЖЕКів. Голова домового комітету, або будь-який мешканець будинку, котрий уклав із ЖЕКом договір, має право наприкінці місяця зробити перевірку. Він має право перевірити, які послуги і в якому обсязі надавалися. Якщо послуга відповідає вимогам замовника, то він підписує з ЖЕКом акт виконання робіт та оплачує її. Якщо ні — то не оплачує.

Нововведення має покласти край практиці, коли люди отримують від ЖЕКів послуги низької якості, або не отримують їх зовсім, тому згодом перестають платити. ЖЕКи внаслідок цього не отримують необхідного фінансування і не можуть надавати якісні послуги.

Довідка: У житловому фонді міста нараховується 6100 будинків, які обслуговують 43 ЖЕКи.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


tutoff  (08.04.08 16:58): Мой личный опыт создания и работы ОСМД показывает: 10% жильцов дома остаются убеждёнными неплательщиками при ЛЮБЫХ обстоятельствах, ещё 40% соглашаются, что платить надо, но систематически "забывают" и делают это только послде жёстких напоминаний при личной встрече. И это в ОСМД, где и договора заключены и услуги оказываются и постоянная воспитательная работа с жильцами проводится. Что уж говорить о ЖЭКах.... Відповісти | З цитатою
sola  (08.04.08 16:30): А теперь давайте дружно вспомним, у кого заключен договор с ЖЭКом? У меня - нет, никак не могу допроситься. Сапожник увы. без сапог. А вот клиенту одному помогала заключить такой договор через суд - уграл он на это дело 2 года и прорву денег. Я лично себе не могу позволить такой расход своего рабочего времени... Відповісти | З цитатою
мк  (08.04.08 13:50): Согласна с Алексеем!!! А где можно ознакомится с новым порядком оплаты услуг ЖЭКам??? И будут ли они соблюдать НОВЫЙ??? если со старым полный БАРДАК!!! С самого начала года ежемесячно захожу в ЖЭК 19, хочу заключить договор на предоставление услуг, где они должны по каждому виду услуг (их 16) проставить стоимость, - \\\\\\\\\\\\\\\"приходите после 15 числа\\\\\\\\\\\\\\\" и так каждый месяц!!! Так и услуг, кроме вывоза мусора, НИКАКИХ!!! Август и сентябрь 2007 писали письма везде, чтобы прочистили канализацию, всё бежало в подвал дома... Пока не поставили на уши обласную СЭС ч/з знакомых никто и пальцем не пошевелил!!! Правда потом начали приходить ответы на письма, мол должники Ваш дом... Сидите и не ...... БАРДАК!!! Відповісти | З цитатою
Alla  (08.04.08 13:20): Это известо было уже лет 10. А воз и ныне там.
Вопрос- кто будет бегать их подписывать каждый месяц?
Я и так забыла, когда им платила....
Відповісти | З цитатою
diman  (08.04.08 13:02): Полностью согласен с "неплательщиком". Если палец о палец этими жеками не бьется, зачем платить? Відповісти | З цитатою
the_cat  (08.04.08 12:57): Интуиция подсказывает, что прежде, чем радоваться этому нововведению, надо внимательно почитать тот самый договор. Відповісти | З цитатою
Алексей  (08.04.08 12:12): неплательщик ЖЕКам, поделитесь, если не трудно, на практике как это выполнить? У нас приходит информация о начислении и растет задолженность, а я просто, оказывается, могу не платить, пока мне лично ЖЭК не предоставит акт? Відповісти | З цитатою
неплательщик ЖЕКам  (08.04.08 11:38): мдааа...открыли для нас Северный полюс!!!
Да в законе (гражданском кодексе) ЭТО ЧЕРНЫМ ПО БЕЛОМУ НАПИСАНО!!! Документом, подтверждающим факт оказания услуг - является АКТ ВЫПОЛНЕННЫХ РАБОТ подписанный сторонами!!! Поэтому, до тех пор пока они мне не предоставят сей документ на подписание, я ни копейки не заплачу! и другим советую поступать так же!
Відповісти | З цитатою
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (18)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (11)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (8)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  У Дніпрі вулицю Зразкову залило іржавою водою: що сталось (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  «Муніципальна варта» Дніпра запрошує до команди нових співробітників (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років тролейбусному депо №2.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті