Герб Кам'янського (Дніпродзержинська)
Хоругва м. Дніпродзержинськ
Урочиста хоругва м. Дніпродзержинська
Герб м. Дніпродзержинськ 1967 р.
Герб затверджений 04.04.1967 р. рішенням N299 виконавчого комітету міської ради.
Щит розтятий червоним і лазуровим. На чорній смужці, покладеній на золотий картуш угорі - золота назва міста українською мовою. В базі картуша - чорні серп і молот. У першій частині - золотий пам'ятник "Прометей", символ революційної слави міста. В другій частині - золотий ківш як символ розвитку металургійної і зв'язаний з нею коксохімічної промисловості; золота реторта - символ розвитку хімічної промисловості; дві золоті гірлянди ізоляторів - символ енергетичних вузлів: теплоелектроцентралі і гідроелектростанції.
Автори - колектив під керівництвом А.Кримцова.
Сучасний герб затверджений 25 грудня 1998 р. рішенням є 51-5/ХХІІІ сесії Дніпродзержинської міської ради. Щит розтятий малиновим і золотим; у першому полі три перехрещені золоті списи з золотими значками (прапорцями), у другому - малинове стилізоване зображення пам'ятника "Прометей". Щит обрамований декоративним картушем та увінчаний срібною міською короною з трьома вежками.
Малиновий колір повторює колір прапора Кодацької паланки, до якої за часів існування козацтва входили села Романково, Кам'янське, Тритузне.
Золото - ознака багатства, щедрості, добробуту та верховенства.
Три перехрещені золоті списи з золотими значками (прапорцями) - нагадують про заснування запорізькими козаками біля 300 років тому на березі Дніпра поселень Романково, Кам'янське, Тритузне, історичним спадкоємцем яких є сучасне місто Дніпродзержинськ.
Пам'ятник "Прометей", відкритий у 1922 р. в м.Кам'янському (з 1936 р. - м. Дніпродзержинськ) слугує тут алегорією багатовікової боротьби мешканців міста за свободу і незалежність, символізує промислове зростання м. Дніпродзержинська - потужного індустріального центру.
Вогонь "Прометею" - це символ гарячого металу, чорної металургії, завдяки розвитку якої зросло та набуло в 1917р. статут міського поселення село Кам'янське.
"Прометей" - символ сили, могутності, енергії, підкореної людиною, а також прагнення до процвітання міста, джерелом якого є технічний прогрес, світоч знань, висхідний поступ людської цивілізації.
Хоругва затверджена 25 грудня 1998р. рішенням 51-5/ХХІІІ сесії Дніпродзержинської міської ради і являє собою прямокутне полотнище з співвідношенням сторін 1:1 (100х100 см.), поділене на 2 частини: ліву - малинового кольору, праву - жовтого.
Урочиста хоругва являє собою прямокутне полотнище з співвідношенням сторін 1:1 (100х100 см.), поділене на 2 частини: ліву - малинового кольору, праву - жовтого - з зображенням герба міста.