Впевнені, що проблема доріг в Україні, зокрема в нашому місті, лишається однією з актуальних протягом багатьох років.
З метою привернення уваги місцевої влади й тих комерційних підприємств, що займаються неякісним ремонтом доріг, ДМГО „Позиція” розпочинає кампанію „Ямам стоп!” , яка складається з фотоконкурсу для небайдужих городян до проблем міста та аналізу витрачених у 2007 році та запланованих на 2008 рік коштів на ремонт міських доріг.
Фотографії найбільш проблемних ділянок на дорогах Дніпропетровська, зняті з початку 2008 року, надсилайте нам на електронну адресу [email protected]
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. з 21 лютого по 16 квітня 2008 року.
Переможці визначатимуться членами організації й отримають призи на суму 100 грн., 80 грн. і 70 грн.
З найкращими побажаннями,
Дніпропетровська міська громадська організація "Позиція"
www.pozycia.dp.ua
8(056)7448749
![]() Ремонт дороги на розі вул. Горького і просп. Карла Маркса |
![]() Шлях до Придніпровська (переїзд через залізницю) |
![]() Осінь на дорозі, вул. Короленка |
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
Идея с конкурсом очень хорошая!!! Відповісти | З цитатою
"Не ту страну назвали Гандурасом" (с) Відповісти | З цитатою
Абы ляпнуть своё "рацпредложение"... Відповісти | З цитатою