Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 28 червня 2026
09:34

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Найкраще фото „найкрасивішої” ями на дорогах міста

Шановні мешканці!
Увага, конкурс!

Впевнені, що проблема доріг в Україні, зокрема в нашому місті, лишається однією з актуальних протягом багатьох років.

З метою привернення уваги місцевої влади й тих комерційних підприємств, що займаються неякісним ремонтом доріг, ДМГО „Позиція” розпочинає кампанію „Ямам стоп!” , яка складається з фотоконкурсу для небайдужих городян до проблем міста та аналізу витрачених у 2007 році та запланованих на 2008 рік коштів на ремонт міських доріг.

Фотографії найбільш проблемних ділянок на дорогах Дніпропетровська, зняті з початку 2008 року, надсилайте нам на електронну адресу [email protected]
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. з 21 лютого по 16 квітня 2008 року.

Переможці визначатимуться членами організації й отримають призи на суму 100 грн., 80 грн. і 70 грн.

З найкращими побажаннями,
Дніпропетровська міська громадська організація "Позиція"
www.pozycia.dp.ua
8(056)7448749

Gorod.dp.ua на Facebook.
ФОТО:

Ремонт дороги на розі вул. Горького і просп. Карла Маркса

Шлях до Придніпровська (переїзд через залізницю)

Осінь на дорозі, вул. Короленка
 


Nemiroff  (19.03.08 09:57): выиграет тот, кто поставит спутниковое фото города Відповісти | З цитатою
iami  (19.03.08 09:49): у кого есть возможность сделайте панарамное фото: от заправки Нефтек (Набережная) до кольца (Победа-3). Відповісти | З цитатою
Тигрёшик  (19.03.08 09:30): ух, а ул. Гаванская чего стоит, еще съезд с моста Южного держится (заметте не первый год) а далее одны сплошные выбоины. А небезызвестный "тещин язык" он же Спуск Тольяти - вообще катастрофа.
Идея с конкурсом очень хорошая!!!
Відповісти | З цитатою
kreativ  (19.03.08 09:15): А Вы загляните на Краснозаводскую, все призы взять можно:))) Відповісти | З цитатою
An  (19.03.08 09:09): Да, это ж сколько я только им фото могу прислать.......... У меня только на моем районе могу сделать около 20 фото, а так идея прикольная, буду отправлять. Відповісти | З цитатою
Distrust  (18.03.08 22:17): Ооооо, да тут мегабайтов не хватит чтобы всю красоту разместить! Интернет лопнет :)
"Не ту страну назвали Гандурасом" (с)
Відповісти | З цитатою
Вторник  (18.03.08 21:48): Пятница,ты в своём уме?Это на 250 грв то?
Абы ляпнуть своё "рацпредложение"...
Відповісти | З цитатою
555  (18.03.08 19:54): увы, не хватит. Відповісти | З цитатою
Пятница  (18.03.08 19:36): Лучше б на эти деньги дороги ремонтировали. Відповісти | З цитатою
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті