У руках учасники мітингу тримали плакат з написом «Ні — Україні в НАТО!». За словами організаторів, дніпропетровські комуністи та «регіонали», на підтримку яких розраховували, від участі у заході відмовилися.
«Ми запрошували Партію регіонів і Комуністичну партію, попереджували про цей мітинг. У відповідь ті лише пом’ялися-пом’ялися… Але я з’ясую, чому вони не підтримали нас», — зазначила секретар Дніпропетровської обласної організації Прогресивної соціалістичної партії України Людмила Сотула.
Учасники мітингу вирішили розпочати збір підписів мешканців міста, котрі не підтримують членство України в Північноатлантичному Альянсі, під листом-зверненням до Президента України Віктора Ющенка.
Того ж дня подібні пікети противників НАТО пройшли Зеленодольську та Першотравенську.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
если будем поддерживать п.1.1.А 2 - откроют у нас свои ГУЛАГи и будем все вместе работать на НАТО. Уже даже начало есть, тем кто не признает голодомор грозит много чего.
п. 1.1.А 5 - с нашим народом только "свободу зібрань" давать. Все перегрызутся, перебьются.
А п.1.1.А 6 - вообще не для нас. Мы уже дореформировались до того, что Верховный Совет превратился в детский сад, шариками играются, кусают друг друга.
А какая может быть "рівновага між трьома гілками влади" если они друг другу эти гілки от всей души пиляют. Поэтому нам нечего делать в НАТО. Нам же хуже будет. Відповісти | З цитатою
http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua/publication/content/7247.htm
Цiлi
I.1.А.1 змiцнення демократичних i виборчих iнституцiй;
I.1.А.2 змiцнення повноважень та незалежностi судової влади;
I.1.А.3 сприяння постiйному розвитку i змiцненню громадянського суспiльства, верховенству права, захисту основних прав людини i громадянських свобод;
I.1.А.4 забезпечення свободи вiросповiдання;
I.1.А.5 забезпечення свободи зiбрань;
I.1.А.6 завершення адмiнiстративної реформи;
I.1.А.7 змiцнення цивiльного демократичного контролю над Збройними Силами i сектором безпеки в цiлому;
I.1.А.8 боротьба з корупцiєю, вiдмиванням грошей та незаконною економiчною дiяльнiстю шляхом економiчних, правових, органiзацiйних i правоохоронних заходiв; проведення необхiдних заходiв для вилучення зi списку FATF, зокрема прийняття та iмплементацiя закону, який вiдповiдає стандартам FATF;
I.1.А.9 забезпечення рiвноваги мiж трьома гiлками влади Відповісти | З цитатою
Правильно, но орать то чего "чему то НЕТ"???
Процес входження до НАТО є стимулюючим фактором для проведення внутрішніх політичних та соціально-економічних реформ усіх сфер суспільного життя, гармонізації законодавства з правовими нормами та демократичними принципами країн-членів НАТО, прискорення трансформації Збройних Сил України, встановлення цивільного демократичного контролю над оборонним та безпековим секторами держави.
http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua/908.htm Відповісти | З цитатою
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%90%D0%A2%D0%9E
особенно страшны, я так понимаю "Цель НАТО" и «Партнёрство во имя мира». Осебенно, учитывая, что "Североатлантический договор представляет собой весьма простой документ, соответствующий духу Устава ООН и опирающийся на него в правовом отношении"
А почему мы еще не против ООН? Відповісти | З цитатою