Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 28 червня 2026
09:34

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Відбувся нечисленний мітинг протесту проти НАТО

Близько 20 дніпропетровців — членів обласного осередку Прогресивної соціалістичної партії та громадських організацій «Київська Русь» та «Дар життя» — взяли участь у мітингу протесту проти приєднання України до плану дій щодо вступу до НАТО, який відбувся у центрі міста 15 березня.

У руках учасники мітингу тримали плакат з написом «Ні — Україні в НАТО!». За словами організаторів, дніпропетровські комуністи та «регіонали», на підтримку яких розраховували, від участі у заході відмовилися.

«Ми запрошували Партію регіонів і Комуністичну партію, попереджували про цей мітинг. У відповідь ті лише пом’ялися-пом’ялися… Але я з’ясую, чому вони не підтримали нас», — зазначила секретар Дніпропетровської обласної організації Прогресивної соціалістичної партії України Людмила Сотула.

Учасники мітингу вирішили розпочати збір підписів мешканців міста, котрі не підтримують членство України в Північноатлантичному Альянсі, під листом-зверненням до Президента України Віктора Ющенка.

Того ж дня подібні пікети противників НАТО пройшли Зеленодольську та Першотравенську.

Gorod.dp.ua на Facebook.


имя  (20.03.08 01:49): Ямаха там была 100 пудово Відповісти | З цитатою
Каре  (19.03.08 23:15): Правильно возмущалка - сделают из нас всемирную свалку Відповісти | З цитатою
возмущалка  (19.03.08 23:07): nuk, Вы не понимаете, что цель вступления Украины в нато, это в первую очередь военный продуманный ход (тут же и запланированное вступление в нато Грузии), а необходимы мы потому что мы соседи с Россией ( если посмотреть географ. карту становитс ясно). Т.е охватив под свое "крыло" близ лежащие страны путь к захвату России будет намного больше и возможности возрастают, неужели вам не нравится жить в мирной обстановке - мы нейтральная страна ни с кем не воюем.. и как говорится все время чисто небо над головой.. Вступив в нато мы автоматически становимся "противниками" Россиии - а нам это ни при каком раскладе не выгодно .... плюс територия нашей страны будет использоваться для хранения вского рода отходов (радиоционных, военных и т.д.) а все перечисленные принципы - это всего лишь "червячок" на который замнивают ..а расплата будет очень печальной.... Відповісти | З цитатою
2 nuk  (19.03.08 23:00): ты наверно невнимательно читал, то что выложил тут на обозрение. обращу внимание на "верховенство права". Ты веришь в эти сказка, юноша?После Ирака, Афганистана и теперь Косово? НАТО и верховенство права - это разные вещи. НАТО переделывает под себя это самое "право", нарушает резолюции ООН ради своей выгоды, забрасывает бомбами и гибнут мирные люди. США всегда действовали с позиции силы, если ты такой умный, посмотри в интернете,сколько военных конфликтов развязали США. Второй такой страны нет! Демократию насаждали?? Ты совсем глупый? Не надо нам тут подкидывать дешевую пропаганду, как мальчик на перекрестке!! Думай своей башней! Відповісти | З цитатою
Каре  (19.03.08 19:47): nuk - от борьбы с коррупцией в первую очередь страдают простые люди. А знаете почему? Потому что сейчас БЕРУТ еще больше, потому что им сташно брать, вот и ставки возросли.
если будем поддерживать п.1.1.А 2 - откроют у нас свои ГУЛАГи и будем все вместе работать на НАТО. Уже даже начало есть, тем кто не признает голодомор грозит много чего.
п. 1.1.А 5 - с нашим народом только "свободу зібрань" давать. Все перегрызутся, перебьются.
А п.1.1.А 6 - вообще не для нас. Мы уже дореформировались до того, что Верховный Совет превратился в детский сад, шариками играются, кусают друг друга.
А какая может быть "рівновага між трьома гілками влади" если они друг другу эти гілки от всей души пиляют. Поэтому нам нечего делать в НАТО. Нам же хуже будет.
Відповісти | З цитатою
Добряк  (19.03.08 17:35): nuk, Друже не залякуйте нашу "провідну верству". Наші "луччіє ЛЮДИ" - працівники БТІ, ДАІ, рай та міськвиконкомів, земельних ресурсів, паспортної та міграц. роботи, податкової.депутати селищних рад, сільські голови, після ознайомлення з цілями по ПДЧ, розгорнуть антинатівську компанію. Відповісти | З цитатою
nuk  (19.03.08 16:59): План дій Україна-НАТО
http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua/publication/content/7247.htm
Цiлi

I.1.А.1 змiцнення демократичних i виборчих iнституцiй;

I.1.А.2 змiцнення повноважень та незалежностi судової влади;

I.1.А.3 сприяння постiйному розвитку i змiцненню громадянського суспiльства, верховенству права, захисту основних прав людини i громадянських свобод;

I.1.А.4 забезпечення свободи вiросповiдання;

I.1.А.5 забезпечення свободи зiбрань;

I.1.А.6 завершення адмiнiстративної реформи;

I.1.А.7 змiцнення цивiльного демократичного контролю над Збройними Силами i сектором безпеки в цiлому;

I.1.А.8 боротьба з корупцiєю, вiдмиванням грошей та незаконною економiчною дiяльнiстю шляхом економiчних, правових, органiзацiйних i правоохоронних заходiв; проведення необхiдних заходiв для вилучення зi списку FATF, зокрема прийняття та iмплементацiя закону, який вiдповiдає стандартам FATF;

I.1.А.9 забезпечення рiвноваги мiж трьома гiлками влади
Відповісти | З цитатою
nuk  (19.03.08 16:49): на бумаге- одно, а на деле что имеем? А? То-то же...

Правильно, но орать то чего "чему то НЕТ"???
Процес входження до НАТО є стимулюючим фактором для проведення внутрішніх політичних та соціально-економічних реформ усіх сфер суспільного життя, гармонізації законодавства з правовими нормами та демократичними принципами країн-членів НАТО, прискорення трансформації Збройних Сил України, встановлення цивільного демократичного контролю над оборонним та безпековим секторами держави.
http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua/908.htm
Відповісти | З цитатою
Кот  (19.03.08 16:22): 2nuk и иже с ним: "Было гладко на бумаге, да- забыли про овраги. А- по ним- ходить..." Так и здесь: на бумаге- одно, а на деле что имеем? А? То-то же... Відповісти | З цитатою
nuk  (19.03.08 15:54): могу сделать проще - ссыла на Википедию
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%90%D0%A2%D0%9E
особенно страшны, я так понимаю "Цель НАТО" и «Партнёрство во имя мира». Осебенно, учитывая, что "Североатлантический договор представляет собой весьма простой документ, соответствующий духу Устава ООН и опирающийся на него в правовом отношении"
А почему мы еще не против ООН?
Відповісти | З цитатою
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років тому було створено Художнє училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті