У руках учасники мітингу тримали плакат з написом «Ні — Україні в НАТО!». За словами організаторів, дніпропетровські комуністи та «регіонали», на підтримку яких розраховували, від участі у заході відмовилися.
«Ми запрошували Партію регіонів і Комуністичну партію, попереджували про цей мітинг. У відповідь ті лише пом’ялися-пом’ялися… Але я з’ясую, чому вони не підтримали нас», — зазначила секретар Дніпропетровської обласної організації Прогресивної соціалістичної партії України Людмила Сотула.
Учасники мітингу вирішили розпочати збір підписів мешканців міста, котрі не підтримують членство України в Північноатлантичному Альянсі, під листом-зверненням до Президента України Віктора Ющенка.
Того ж дня подібні пікети противників НАТО пройшли Зеленодольську та Першотравенську.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
Судя по албанскому с ашипками, тебе щас, самому и 20 нету. Відповісти | З цитатою
Ну так давайте и дальше молиться на наших любимых чинуш.
2 2nuk : мляяя, какая пропаганда??? Читай сам внимательно. Я ответил всего лишь на вопрос, который мне задали. Не более.
Ко всем перечисленным косовым, афганам, иракам, панамам, точно также могу привести и чечню, осетию, абхазию, приднестровье... Это тоже нато?? Нет, россия. О чем речь ведете??? По поводу участия в военных конфликтах, тоже полнейший бред (как и "територия нашей страны будет использоваться для хранения вского рода отходов"). Неужели все члены нато сейчас участвуют в военных действиях??? Ну ппц, ну неужели сложно сначала что-либо прочесть, а уже потом звездеть об этом. Ну ясен пень, мы все умные, по-своему, и у каждого свое мнение. И это норм. Но только вот умные люди, пытаются учиться и могут изменить свою точку зрения, а есть и другие... Відповісти | З цитатою