Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 27 червня 2026
04:35

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Місто перейде на «паркомати» для автоматичного розрахунку за паркування авто

Місто перейде на «паркомати» для автоматичного розрахунку за паркування авто
У Дніпропетровській міській раді з ініціативи міського голови Івана Куліченка розробляють цільову програму з переходу міста на автоматичне стягнення плати за паркування авто. Про це в. о. начальника Управління транспорту та зв’язку Дніпропетровської міської ради Ірина Прилипа повідомила 14 березня.

Перехід на автоматичну систему розрахунків — а саме, встановлення по всьому місту так званих «паркоматів» — дозволить мінімізувати «людський фактор» у цій сфері.

Нові пристрої для автоматичного розрахунку за паркування прийматимуть пластикові картки різних видів, у тому числі зарплатні та абонементні, а також готівку.

Крім того, Дніпропетровськ має намір перейняти досвід столиці, яка наразі реалізовує «пілотний» проект із запровадження оплати послуг за паркування з мобільного телефону.

«Для європейців, які у нас будуть паркуватися під час «Євро-2012» буде незрозумілим стягнення готівки при оплаті послуги паркування, тому, дивлячись вперед, ми будемо впроваджувати нові форми розрахунків, але те, що оплата за паркування буде, це — однозначно», — зауважила керівник Управління.

До того ж, за її словами, у місті буде створена інспекція з контролю за оплатою послуги паркування.
Gorod.dp.ua на Facebook.


делать...  (17.03.08 01:06): Пора зачать Ленина!!!
Ситуация уже почти соответствует.
Да здравствуйте помаранчевая революция - революция олигархов!!!
Відповісти | З цитатою
делать...  (17.03.08 01:01): Над нами делают эксперимент, подругому это назвать нельзя, обложили по полной программе, налоги, цены ,я смотрю что перспектива выживания у нас очень малая.... Відповісти | З цитатою
Марсиянин  (17.03.08 00:48): Днепропетровец, Потому что Россия развитая страна, а Европа, и все кто туда прет нишие страны, которые даж не могут себе позволить, что бы их граждане и их гости ставили мпшины на улицах городов бесплатно, хотя тут термин бесплатно не допустим так как оплачиваеться транспортный сбор, стоимость бензина уже почти как в Европе и кстати в Европе в стоимость бензина включен транспортный сбор, все справедливо, больше ездишь больше платишь, а у нас сплошное стяжательство, и сбор платишь за дороги которые никто не делает, и еще за бензин платишь, по Европейски, бабки только и оседают в карманах олигархов и Куличенко в том числе. Відповісти | З цитатою
voditel  (16.03.08 16:41): Я не понимаю, почему я должен платить деньги за то, что я оставляю свой авто в месте, где стоянка разрешена? Только потому что ко мне подбежал мужик в жилете? Я не вижу, что бы это место чем то отличалось от другого. Я согласен платить, если место для парковки оборудовано и моя машина находится под охраной. А у нас в городе в лучшем случае нарисуют полоски. Даже знак Р с монетами и то нигде не стоит. Вообщем, наглая обдираловка. Відповісти | З цитатою
Паркоматор  (16.03.08 14:51): Ох и нагребет себе кто-то денюх на очередной закупке-установке-наладке-вводе в эксплуатацию очередных коробочек))) Відповісти | З цитатою
apostol  (16.03.08 12:54): ДОЖИЛЬСЬ !!!
На рідній землі й землі не має !!!
За отмену плати ЗА ПАРКОВКУ !!!
Скоро будуть брати плату за КИСЕНЬ !!!
Відповісти | З цитатою
Днепропетровец  (16.03.08 10:56): Достали! Одного не пойму, почему в России в Краснодарском крае, а именно в Сочи и Краснодаре ни кто не слышал о плате за парковку? Даже в разгар сезона можно спокойно парковаться, особенно поразила бесплатная перковка на привокзальной площади в Краснодаре. К слову и дороги там качественнее, не смотря на горы! Відповісти | З цитатою
зоо-парко-маты  (15.03.08 17:57): ! Відповісти | З цитатою
Олег  (15.03.08 15:19): Так это что - Ваня (который и есть т.н "человеческий" фактор) не будет хапАть за парковку? А кто будет? Пусть назовет! ;) Ну, с головой ясно - до 2012 какие парковки?! Тут на привычном асфальте - только карманы подставляй и успевай в банки закатывать. Відповісти | З цитатою
kot1066  (15.03.08 14:58): наша писня гарна, нова!!!
Починаем ии знову!!!
Відповісти | З цитатою
1 2 3
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
36
км. загальна протяжність колесовідбійного бруса у Дніпрі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті