Минулого року депутати Дніпропетровської обласної ради першими в Україні затвердили Програму розвитку місцевого самоврядування Дніпропетровської області. На реалізацію її заходів торік з обласного бюджету було виділено близько 2 млн. грн. Ці кошти були направлені на проведення капітальних ремонтів приміщень семи сільських, селищних рад, комп’ютеризацію, навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування й депутатського корпусу та придбання автомобілів для сільських і селищних рад. 27 лютого голова обласної ради Юрій Вілкул в урочистій обстановці вручив ключі від службових автомобілів ВАЗ–2107 головам 11 сільських і селищних рад.
Нові автівки отримали сільські голови Апостолівського, Васильківського, Дніпропетровського, Криворізького, Магдалинівського, Межівського, Новомосковського, Петриківського, Покровського, П’ятихатського та Софіївського районів.
Юрій Вілкул висловив сподівання, що завдяки отриманому автотранспорту сільські ради більш ефективно вирішуватимуть питання розвитку своїх територій.
У поточному році робота по виконанню заходів Програми розвитку місцевого самоврядування буде продовжена і спрямована на максимальне задоволення потреб сільрад у транспортних засобах та ремонтах.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
Юра, Обычно дальтоники говорят: что за вопли о том, что небо зеленое? По мне, так все равно... Відповісти | З цитатою
Эти средства были направлены на проведение капитальных ремонтов
Да )) Відповісти | З цитатою
Я увидел две, скорее всего они связаны с переводом с украинского на русский, а не с безграмотностью. Зачем эти вопли, ОРФОГРАФ? Відповісти | З цитатою
Кто -нибудь и когда -нибудь брал отчет у этих слуг народа куда они ездят и во сколько обходятся их поездки простым людям !? Відповісти | З цитатою