Комісія має з’ясувати реальну ситуацію з боргами МКВП «Дніпроводоканал» перед ОКП «Облводоканал».
За інформацією першого заступника міського голови Дніпропетровська Анатолія Крупського, 18-го січня 2008-го року, за рішенням господарського суду Дніпропетровської області, підтверджено борг МКВП «Дніпроводоканал» перед ОКП «Облводоканал» у сумі понад 243 млн грн, реальна ж заборгованість, за даними посадовця, складає всього 66 млн грн.
26-го лютого в Дніпропетровському апеляційному суді має бути розглянуто апеляційну скаргу МКВП «Дніпроводоканал» на рішення суду першої інстанції.
До складу тимчасової депутатської комісії, очолюваної керівником профільної постійної комісії Сергієм Воробйовим, увійшли представники усіх 8-ми фракцій міської ради. До неї також домовились включити за згодою депутатів обласної ради, у підпорядкуванні якої знаходився ОКП «Облводоканал», ліквідований 2006-го року.
До рішення депутатського корпусу міської ради також внесено пункт, яким зобов’язано виконавчі органи міської ради заздалегідь інформувати населення про перебої з водопостачанням і організовувати підвезення питної води в цистернах.
Як повідомлялося, 22-23-го лютого через знеструмлення за борги Аульського водоводу, який постачає воду МКВП «Дніпроводоканал», у Дніпропетровську без централізованого водопостачання залишилися сотні житлових будинків, а також медсанчастина №6, де перебувало більше 800 хворих. Ще один наслідок відключення — збій безперервного циклу виробництва препарату-замінника крові на обласній станції переливання крові.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |