Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 27 червня 2026
23:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Гайдамаки написали свій «Кобзар»

Гайдамаки  написали свій «Кобзар»
На початку лютого karpaten-ska гурт «Гайдамаки» презентував у Києві новий альбом «Кобзар».

Плин часу не спинити – істина, відома кожному. Все йде, все рухається, врешті, все змінюється. Змінились і «Гайдамаки». Звісно, вони все такі ж потужні, ризикові, розкуті та вибухові. Та вкотре доводять, що їх творчий потенціал безмежний. Що вони здатні до невгамовних перетворень та невтомних перверзій. Що спроможні сказати нове слово, коли, здавалося б, усі слова вже давно-давно промовлено. Альбом «Кобзар» став саме таким новим словом. Тепер гурт позиціонує себе, як інтелектуальна етносистема «Гайдамаки».

Запис альбому було проведено весною в невеликому польському містечку Вісла на “D.R. – Studio”. Студія, розташована в горах - одна з кращих в Польщі. Вона повністю облаштована аналоговим обладнанням, що помітно вплинуло на якість запису.

До нового альбому увійшло 13 різностильових композицій, одна з яких, «Маланка», є переспівом однойменної пісні з альбому «Богуслав». Традиційно, до альбому ввійшло і кілька народних пісень («Вітер віє», «Їхав козак за Дунай», «Маруся», «Лелеки»). Як завжди, від першого до останнього звуку хлопці лишаються вірними своєму оригінальному, неповторному «гайдамацькому» стилю: в барвистому міксі прочитуються мотиви від rock, dub, ska, funk, reggi до етніки. Проте, в новому альбомі з’являються і свіжі стильові струмені – вперше в своїй творчості «Гайдамаки» звернулись до репу…

Відразу по презентації гурт вирушив «обігрувати» своє нове дітище по Європі. Зараз «Гайдамаки» гастролюють містами Німеччини, Австрії, Швейцарії, Швеції та Данії. Презентація альбому широкому європейському загалу стала для гурту вже звичною справою: в лютому реліз альбому вийде в Німеччині, а в квітні – у Польщі. Після європейського туру «Гайдамаки» дадуть великий концерт у київському Жовтневому Палаці. Другим містом, що почує новий альбом наживо, буде Дніпропетровськ. Презентація та концерт відбудуться 22 березня у концерт-холлі «Тайм Аут».

Gorod.dp.ua на Facebook.


Юлія  (11.03.08 16:09): Квитки на концерт вже у продажу!!!!
Запитуйте у "Білокнижнику", вул. Червона площа, 3,
та за телефоном 33 55 82
Танцпол - 50 грн.
1 поверх - 75 грн.
2 поверх - 100 грн.
Відповісти | З цитатою
Servant  (27.02.08 13:45): "Гайдамаки" это всегда хорошо, очень рад. Вот только не рад тому факту что концерт проводит Арт- Вертеп. Слишком уж они много себя рекламируют на чужих концертах, иногда кажеться что пришол слушать группу "Вертеп" Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років тролейбусному депо №2.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті