Перший етап впровадження системи завершено у вересні 2007 року: обладнання системи встановлено на 5 з 14 тягових підстанцій.
Цьогорічний етап впровадження системи передбачає витрати у сумі близько 370 тис. грн на модернізацію підстанцій та мереж.
Телекомплекс «Дніпро» встановлюється в системі електротранспорту України вперше, раніше використовувався лише на підприємствах «Укрзалізниці», забезпечить надійність управління електрообладнанням, особливо на ділянках зі схилами, регулювання пікових навантажень, економію енергоспоживання на рівні 15-20%.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |