Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 27 червня 2026
20:28

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпродзержинські трамваї стануть надійніші

На Дніпродзержинському комунальному підприємстві «Трамвай» цього року заплановано завершити впровадження системи дистанційного управління електрообладнанням — телекомплексу «Дніпро». Про це повідомила начальник виробничо-технічного відділу КП «Трамвай» Тетяна Лисенко.

Перший етап впровадження системи завершено у вересні 2007 року: обладнання системи встановлено на 5 з 14 тягових підстанцій.

Цьогорічний етап впровадження системи передбачає витрати у сумі близько 370 тис. грн на модернізацію підстанцій та мереж.

Телекомплекс «Дніпро» встановлюється в системі електротранспорту України вперше, раніше використовувався лише на підприємствах «Укрзалізниці», забезпечить надійність управління електрообладнанням, особливо на ділянках зі схилами, регулювання пікових навантажень, економію енергоспоживання на рівні 15-20%.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Артем  (23.01.08 10:01): По поводу трамвая могу сказать о нелепости перевозки льготников, так как у пенсионеров не лимитированный проезд, дело доходит до абсурда, льготников больше чем тех кто платит за проезд, трамваи переполнены а предприятие убыточное, я не за то что бы забрать льготы у пенсионеров я за то что бы платили все, а пенсионерам с пенсией выдавали лимит на проезд. Трамвай стратегический орган для города, так как он разумная альтернатива маршруткам, и я считаю что развитию трамвайных перевозок необходимо уделить больше внимания, прдставте перспективу пустить трамвай на левый берег, как нравится? А при правильном подходе к делу это возможно. Я с удовольствием пользовался бы трамваем, но иногда в него просто не сядешь, а жаль... Відповісти | З цитатою
andrey  (19.01.08 01:03): A Dnepropetrovskie?Xotya na x..a oni nam,luchshe v marshrutke odin kvartal za 20 minut preodolevat',chem na tramvae za 20 secund.A escho luchshe nablyudat',kak eti samye marshrytki v "Rush hours"pryamo po peshexodnoy allee na Karl Marx ave.edut i paradno bibikayut.Ura!!!Vsyo dlya naroda!!! Відповісти | З цитатою
Артур Магкеев  (18.01.08 18:51): Рад, безумно рад, за родной Днепродзержинск! Відповісти | З цитатою
96  (18.01.08 16:19): Нечего, что ли, про Днепропетровск написать? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
років тому заснували Фельдшерську школу, зараз це Медичне училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті