Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 28 червня 2026
00:15

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпропетровці мігрують до Росії та Німеччини

Минулого року найбільше дніпропетровців мігрувало до Запорізької області, Росії та Німеччини

У 2007 році Дніпропетровська область зберігає позитивне сальдо міграції: за січень-жовтень 2007 року число прибулих за всіма потоками міграції становило 44,8 тис. осіб, вибуло 43,9 тис. осіб. Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Дніпропетровській області.

Основну частину міграційного оберту (67%) складає внутрішньорегіональна міграція, тобто міграція у межах області. Третина міграції припадає на міжрегіональну міграцію (міграція у межах України), решта — міждержавна міграція. Більше всього мігрантів виїжджало у Запорізьку, Донецьку, Харківську області та Київ. Біля двох третин вибулих за межі України емігрували до країн СНД (переважно до Росії), а також до Німеччини.

Переїздило до Дніпропетровської області здебільшого населення Запорізької, Кіровоградської, Донецької та Харківської областей. Серед прибулих в область із-за кордону більш ніж чотири п’ятих становили іммігранти з країн СНД, головним чином, з Росії, 14,4% — з інших країн, майже половина — з Ізраїлю.

Довідка: За даними останнього всеукраїнського перепису населення, у Дніпропетровській області мешкає 3 млн 567,6 тис. людей.
Gorod.dp.ua на Facebook.


Владимир  (10.01.08 13:34): Anthone,а вы подьте в Россию с равните уровни жизни. Будет вам ответ на Ваш вопрос
1, экстремальный отдых у нас в Крыму, а в том же Сочи уровень цена/качество намного приемлимее, чем Крым. Я вот в прошлом году там отдыхал, и в этом тоже поеду.
Відповісти | З цитатою
Дельфин  (10.01.08 13:22): Родина там, где хорошо. Відповісти | З цитатою
1  (10.01.08 11:45): в росию едут любители экстримального отдыха :))) Відповісти | З цитатою
Anthone  (10.01.08 11:30): Ну в Германию переезжать ладно можно, круче, а в Россию зачем переезжать? Шило на мыло менять))) Відповісти | З цитатою
наблюдатель  (10.01.08 09:54): Не пойму- в чём развод? Аж страшно))) Відповісти | З цитатою
Дятел  (10.01.08 00:21): Дятлам ШО не положено Відповісти | З цитатою
ХЗ-2  (09.01.08 22:59): а полуукровок соко???? Відповісти | З цитатою
Хохлушка  (09.01.08 22:46): Не и чё, а и ШО? Відповісти | З цитатою
ser isr  (09.01.08 22:40): ну вот скоро опять начнут говорить про засилие евреев :) Відповісти | З цитатою
Артём Бабаев  (09.01.08 22:07): Что такое "положительное САЛЬДО миграции"? Відповісти | З цитатою
1 2 3
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
15
нових сучасних тролейбусів придбає Дніпро.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті