Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 27 червня 2026
23:13

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Офіційно: „Дитячого світу” більше не буде

Офіційно: „Дитячого світу” більше не буде
Троє членів правління ЗАТ Дніпропетровський універмаг «Дитячий світ» звільнені із займаних посад. Інформацію про це розміщено на офіційному інтернет-ресурсі Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Як повідомляється, рішенням спостережної ради товариства від 31 грудня 2007 року з посади члена правління Дніпропетровського універмагу «Дитячий світ» у зв’язку з надходженням заяви про звільнення за власним бажанням звільнено Станіславу Ясько; за згодою сторін звільнено членів правління Катерину Бунчук та Людмилу Величко.

За даними голови правління ЗАТ Дніпропетровський універмаг «Дитячий світ» Олени Вергун, на посаду звільнених осіб інші особи не призначалися.

На прес-конференції 28 грудня 2007 року міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко підтвердив інформацію про майбутнє знесення готелю «Центральний» та магазину «Дитячий світ» у центрі міста задля будівництва торговельно-розважального комплексу.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


mama  (15.01.08 16:43): По-моему, хотят стереть нашу память. Відповісти | З цитатою
sanya  (15.01.08 16:40): ИЗЯ, К свечам полагается подсвечник. Відповісти | З цитатою
Moysha  (14.01.08 20:50): ИЗЯ,отдай ПАДОНКУ на страничке"проезд подорожает на 50 коп.",...идея у него хорошая! Відповісти | З цитатою
ИЗЯ  (14.01.08 15:34): У меня есть два патрона 5,45мм. Отдам в хорошие руки. Відповісти | З цитатою
ШЫЗА  (14.01.08 15:32): Я не протыв прогресса в экономике. Но это не экономика - это нас имеют через наше " не очень хочется", но очень хочется ИМ нас поиметь, и ОНИ нас маленьких и плачущих ИМЕЮТ во все прелести детского организма. Кто же нас и наших деток защитит, где наш МУЖ , или он объелся груш(ь). Відповісти | З цитатою
Тарелка  (14.01.08 15:24): Задолбали уже этими торговыми центрами!Для меня Детский мир - это мое детство!КАК они могут убить детство половины города?Хоть там и бардак сейчас,хоть он уже и не похож на Детский мир моего детства!Эти тороговые центры уже весь город загадили!Уверена: хотят строить центр с подземной стоянкой потому что вырыта яма под метро,надо ж как-то ее облагородить.И если они думают что этим решат проблему пробок - ошибаются!Поток каким был - таким и останется!Пусть лучше облагородят спальные районы!Обидно,что люди не ценят своего прошлого!:( Відповісти | З цитатою
Марианна  (14.01.08 15:16): &&& , посмотрите на gorod.dp.ua внизу слева м-а-ленькими буковками "Архитектура", там проект называется "Аркада" или сейчас переименовали на "Пассаж". Заодно гляньте на "Браму" (Дольник получил за "это " какой-то орден в России в 2005 году), на сквер возле облдержадминистрации (это хоть и не Дольник, но тоже впечатляет), и т.д. Приятного просмотра! Відповісти | З цитатою
&&&  (14.01.08 11:35): "Пассаж" - это какойто ужас.... 2й Материк, только хуже!
Есть у кого-то ссылка на проект ТЦ вместо детского мира..??
Відповісти | З цитатою
Draiff  (14.01.08 10:48): да уж... пропал город..и фиг кто выйдет на улицу протестовать..кишка тонка мы не немцы..мы непонятношо.....если уж мот построен на развалинах и гадюшнике то этот так на зываемый ТЦ ни в какие ворота не лезет...та еще такое уродство как на проекте..
пора вместо памятника ленина памятник дольнику поставить
а то что мы тут возмущаемся на портале это кухонные разговоры в советские времена, до одного места
Відповісти | З цитатою
ТТ  (13.01.08 21:53): Примета: если чиновник заглатывает все подряд, значит он-на крючке. Відповісти | З цитатою
  «  3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »  »|
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті