19 листопада 2007 року в Дніпропетровській області сталося 11 пожеж, сім із них — у Дніпропетровську, загинуло двоє людей. Про це повідомили в Центрі пропаганди Головного управління МНС України в Дніпропетровській області (Центр).
Причинами виникнення надзвичайних пригод у п’яти випадках стала необережність із вогнем, у трьох — коротке замкнення в електромережах, ще у трьох — порушення правил пожежної безпеки. Згідно з даними Центру, збитки від пожеж склали майже 90 тис. гривень, завдяки діям місцевих пожежно-рятувальних підрозділів МНС врятовані від вогню 5 осіб та матеріальні цінності на суму 205 тис. гривень.
Як зазначили в Центрі, серед загиблих на пожежах в області — 78-річна жителька Ленінського району Дніпропетровська, в оселі якої вогонь спалахнув через порушення правил пожежної безпеки під час монтажу електромережі. Бійці МНС на цій пожежі врятували життя 5 мешканцям будинку, який горів, ще 43 людей евакуювали із небезпечної зони задимлення.
Крім того, як поінформували в Центрі, необережність у поводженні з вогнем 57-літнього безпритульного спричинила пожежу в одному з приватних будинків у Павлограді. Власник житла, яке загорілося, вже тривалий час знаходиться у лікарні.