|«« | «« | »» | »»| |
Зокрема, широкому колу було представлено 5 інвестпроектів у сфері культури та туризму, які розроблені Дніпропетровським інвестиційним агентством. За дорученням керівника регіону Дмитра Колєснікова його заступник Станіслав Молоков взяв участь у відкритті конференції.
«Дніпропетровщина з великим задоволенням ділиться своїм духовним і культурним багатством з усім світом. Наш регіон відкритий до співпраці з тими, хто інвестує у проекти, які залишаються у віках. Для нас інвестиції – це нові сучасні виробництва, нові робочі місця, нова якість життя, нові можливості для кожного жителя області. Для тих, хто готовий розміщувати тут свої інвестиції, працювати і розвивати бізнес регіон, для гостей та ділових партнерів - це регіон можливостей», - наголошує Дмитро Колєсніков.
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков зазначає, що Дніпропетровщина має потужний культурний потенціал. У регіоні збереглися старовинні собори, археологічні об'єкти та історичні місця. У той же час на Дніпропетровщині активно розвиваються сучасні культурні напрямки: проводяться off-road змагання, рок-фестивалі, з'являється все більше учасників парашутного спорту і т.д.
Саме тому Дніпропетровським інвестиційним агентством за дорученням губернатора Дмитра Колєснікова та голови обласної ради Євгена Удода розроблено 5 інвестпроектів у сфері культури та туризму. Три із них присвячені відродженню козацької історії регіону.
Зокрема, це створення музейно-туристичного комплексу «Кодацька фортеця» в с. Старі Кодаки. Фортеця була збудована ще у 1635 році. До нашого часу збереглося лише північні земляні вали і озеро, що залишилися після затоплення кар'єру. Територія є заповідником і охороняється державою у статусі національної пам'ятки історії та архітектури. За основу для реставрації фортеці пропонується взяти план з польських джерел, який є найбільш точним щодо пропорцій та деталей. Окрім решток фортеці на території знаходиться давнє козацьке кладовище (цвинтар) – пам'ятка історії XVIII ст., яке теж може увійти до комплексу. У рамках проекту заплановано відновити Фортецю та збудувати музей козацької слави, Ярмаркову площу, Фестивальний майдан та ландшафтно-рекреаційну зону.
Ще одним інвестпроектом з відродження козацької спадщини є створення розважального комплексу «Історико-культурний парк «Ігрень» у м. Дніпропетровську. На цьому півострові у 1660 році відбулася визначна битва легендарного отамана Івана Сірка з татарами. У результаті битви на Дніпровсько-Самарських берегах козаки завдали орді нищівної поразки і відбили 15 тис. невільників.
Згідно з проектом історико-культурний парк міжнародного рівня поєднає рекреаційно-розважальну зону, культурний центр, зону сімейного відпочинку та дозвілля і туристичну зону. Тут зможуть проходити святкування історичних дат і подій, змагання, козацькі ігри та професійні виступи майстрів, фестивалів козацьких пісень і танців, робота кінного театру, театралізовані історичні баталії та багато іншого, що дозволить жителям регіону та туристам поринути у атмосферу славного козацького минулого Дніпропетровщини та України.
Також розроблено інвестпроект з б удівництв а історико-архітектурного та туристично-екскурсійного комплексу «Микитинська Січ» в м. Нікополь.
На території сучасного міста Нікополь протягом 1639-1652 років існувала Микитинська Січ. Про це свідчать літописи, старовинні карти та інші історичні джерела. У 2002-2010 роках співробітниками Нікопольського краєзнавчого музею були проведені розкопки Микитинської Січі в центральній частині міста. У результаті на території парку Перемоги було знайдено останки укріплень Січі та предмети побуту козацтва.
У рамках проекту з відтворення Микитинської Січі заплановано збудувати дерев'яну січову церкву, сторожку, будинок кошового отамана, сторожові вежі, канцелярію, амбар та багато іншого.
Також Дніпропетровським інвестиційним агентством розроблено інвестпроект з будівництва концертно-виставкового комплексу в Дніпропетровську , який об'єднає концертно-виставковий зал, конференц-зали та офісні приміщення, та з будівництва парку розваг у Кривому Розі . Парк розваг буде включати Центр сімейного і молодіжного відпочинку, який надає повний спектр якісних послуг в сфері розваг для відвідувачів всіх вікових категорій, смаків і рівнів доходу. Дизайн і концепція парку буд уть відповідати особливостям міста і області в цілому.
Керівник регіону Дмитро Колєсніков також зазначає, що Дніпропетровська область веде активну багатосторонню співпрацю з регіонами різних країн світу та міжнародними організаціями. Свідченням цього є той факт, що вже в 2013 році Дніпропетровську область відвідали з офіційними візитами 13 делегацій іноземних держав і міжнародних організацій.
Дніпропетровщина стала першим регіоном України, якій присвятили слухання Європарламенту, які пройшли 30 січня 2013 року. Також Дніпропетровська область взяла участь у найбільшій Міжнародній туристичній виставці у світі ITB Berlin 2013 в м. Берліні (Німеччина). З 25 по 27 квітня 2013 року на Дніпропетровщині пройшло перше виїзне засідання в Україні Асамблеї європейських регіонів (АЄР). Участь у роботі конференції взяли понад 200 делегатів з 25 країн. Серед них представники регіонів європейських держав, дипломатичних установ, депутати Європарламенту, керівники регіонів України.
На початку червня відбулася презентація досягнень Дніпропетровщини в Італійській торгово-промисловій палаті в Мілані, проходить виставка-презентація «Петриківський розпис - колір традиції» в штаб-квартирі ЮНЕСКО в рамках промо-туру Петриківського розпису у Парижі.
Також на 2013 рік вже є домовленість на проведення презентацій Дніпропетровщини у Литві, планується участь у Ізмірському виставці в Туреччині, а також на Інвестиційно-торговому ярмарку в Китаї.
Довідка:
Бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners» - це форум високого рівня за участі членів Уряду України, глав урядів, міжнародних економічних організацій, міністрів країн – партнерів України, топ-менеждерів провідних інвестиційних, фінансово-банківських та бізнес-організацій, керівників торговельно-промислових палат та асоціацій. Зокрема, у форумі взяли участь прем'єр-міністри Республіки Литва Альгірдас Буткявічюс і Чорногорії Міло Джуканович, Президент Європейського Парламенту (2002-2004) Пет Кокс (Ірландія), Президент Республіки Польща (1995-2005) Александр Кваснєвський, Віце-прем'єр-міністр Республіки Польща (1997-2000) Лєшек Бальцерович, Голова Виконкому СНД Сергій Лебедєв.
Програмою форуму передбачено понад 15 панельних дискусій і круглих столів з найбільш актуальних проблем розвитку вітчизняної економіки.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
Все, на что спроможна нынешняя власть и народ Окраины - так это на очередной храмик под свечной заводик очередного дельца от церкви.
Со стройками СССР даже нечего сравнивать! Один завод стоил тысячи таких богоделен.
Обмельчали, развалили великую империю, раздали алигархам и превратились в рабов божьих, ийдейских, депутатских, эуропейских и т.д.
Впрочем как всегда. С чего свидомонутые взяли, что есть такая страна? ))) Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Сравнил со стройками времён индустриализации СССР и... улыбнулся :))) Відповісти | З цитатою