Президент України Віктор Ющенко вручив апарат штучної вентиляції легенів Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні. 11 вересня Президент перебував з робочою поїздкою у Дніпропетровську.
Вручений апарат відноситься до апаратів 4-го покоління, він дозволяє проводити вентиляцію легень у різних режимах, допомагаючи як новонародженим, зокрема, недоношеним дітям, так і дорослим.
Наразі в обласній дитячій лікарні функціонують три подібні апарати, при потребі 14. Вартість одного апарата — 250 тис. грн.
На запитання журналістів, чому саме ця лікарня обрана для вручення апарата, Президент Віктор Ющенко відповів: «Це питання до моєї команди, я хотів би щоб вони відповідали».
За словами Президента, під час ознайомлення з роботою медперсоналу лікарні він розглянув план модернізації лікарні — буде виділено 1,2 млн грн бюджетних коштів на будівництво нового корпусу, який, як зазначив Віктор Ющенко, буде більшим, ніж існуючі нині два корпуси.
Оснащение больниц это конституционная обязанность государства и нечего это спектакль разыгрывать. 49 статьей Конституции гарантировано бесплатное и качественное медицинское обслуживание. Так пусть гарант Конституции если ее не в состоянии гарантировать, то пусть хотя бы уважает. Відповісти | З цитатою
И там, на пятом этаже поагитировал бы за свою НУНС матерей, чьи дети больны раком, и это ЕГО между прочим "НАЦІЯ"!!!
Одна ампула лекарства для лечения стоит 1 056,00 грн... А их нужно- не пересчитать!
Пусть убирается отсюда, тут его никто не ждет, никто не надеется на лучшее! Так и хочется брезгливо сказать что-то вроде "Кыш, брысь" и т.п. ТВАРЬ! Відповісти | З цитатою