Двоє правоохоронців отримали ножові поранення під час затримання наркоторгівця у Дніпропетровську, зловмисник затриманий. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили в Центрі зі зв'язків із громадськістю (ЦЗГ) УМВС України в Дніпропетровській області.
6 вересня о 20.10 у ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітниками відділу карного розшуку Кіровського РВ Дніпропетровська оперуповноваженим, майором міліції, оперуповноваженими старшим лейтенантом міліції та лейтенантом міліції в будинку по вул. Войцеховича, біля ліфту, при затриманні за підозрою у збуті наркотичних засобів непрацюючого місцевого мешканця останній вчинив опір. Під час опору зловмисник складним ножем спричинив майору міліції колото-різане поранення грудної клітини, а лейтенанту міліції — різані поранення обох рук. Отримані травми не зупинили працівників міліції і наркоділок був затриманий. Під час особистого огляду у зловмисника було вилучено знаряддя злочину та медичний шприц із заповненою рідиною світло-коричневого кольору, яку направили на експертизу.
Наразі майор міліції доставлений до лікарні, а лейтенанту надана медична допомога. Прокуратурою району вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 345 ч. КК України (погроза та насилля e відношенні до співробітника правоохоронних органів) та обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Согласен
Нарков надо валить каждого
Отбросы общества Відповісти | З цитатою