Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 28 червня 2026
01:50

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Двоє правоохоронців постраждали під час затримання наркоторгівця

Двоє правоохоронців отримали ножові поранення під час затримання наркоторгівця у Дніпропетровську, зловмисник затриманий. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили в Центрі зі зв'язків із громадськістю (ЦЗГ) УМВС України в Дніпропетровській області.

6 вересня о 20.10 у ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітниками відділу карного розшуку Кіровського РВ Дніпропетровська оперуповноваженим, майором міліції, оперуповноваженими старшим лейтенантом міліції та лейтенантом міліції в будинку по вул. Войцеховича, біля ліфту, при затриманні за підозрою у збуті наркотичних засобів непрацюючого місцевого мешканця останній вчинив опір. Під час опору зловмисник складним ножем спричинив майору міліції колото-різане поранення грудної клітини, а лейтенанту міліції — різані поранення обох рук. Отримані травми не зупинили працівників міліції і наркоділок був затриманий. Під час особистого огляду у зловмисника було вилучено знаряддя злочину та медичний шприц із заповненою рідиною світло-коричневого кольору, яку направили на експертизу.

Наразі майор міліції доставлений до лікарні, а лейтенанту надана медична допомога. Прокуратурою району вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 345 ч. КК України (погроза та насилля e відношенні до співробітника правоохоронних органів) та обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Gorod.dp.ua на Facebook.


О.К.  (10.09.07 17:24): ул. Войцеховича вообще дролжны потрулировать наряды милиции,там сплошной наркоманский район! Відповісти | З цитатою
гражданин  (10.09.07 11:16): Олег, следует знать ситуацию и факты, а не абстрактные законы.."Могли бы..". а потом их же УВБ и оные контролирующие органы затягали б в прокуратуру и попёрли из органов из-за одного ублюдка Відповісти | З цитатою
Lou  (10.09.07 11:03): "Бедный" нарик! Отбивную заказывали? Відповісти | З цитатою
msw  (10.09.07 09:53): TO: Олег
Согласен
Нарков надо валить каждого
Отбросы общества
Відповісти | З цитатою
Ден  (10.09.07 09:35): Василий, поддерживаю! Олег, если хочешь зарисоваться своими знаниями Законов, то сначала читай их внимательней! Відповісти | З цитатою
Олег  (10.09.07 09:06): Согласно ст.15 Закона "О милиции " смело могли применить табельное оружие - и сами не порезались бы и одним нариком с ножичком было бы в Днепре меньше. Мораль - или законов не знают или на задержание шли без оружия - патроны кончились. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті