Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
За ініціативою голови Дніпропетровської облдержадміністрації Надії Дєєвої з обласного бюджету виділено 2 млн 435 тис. грн для придбання ноутбуків для вчителів.
Таку інформацію за матеріалами колегії оприлюднила прес-служба голови Дніпропетровської облдержадміністрації.
Женя(23.08.07 22:47):Думаю надо брать те что на весь мир известны - стодолларовые ноутбуки, иначе на всех не хватит!Відповісти | З цитатою
Вал(23.08.07 17:50):Каким же образом тут 700 ноутов насчитали?
Дешевле чем по 5тыщ гривнёв за штуку бюджету смысла покупать не будет: а откат?, а контролирующие органы...
Такчто по 5500грн. за штуку (далибы учителям - они точно такие же по 3000грн. в магазинах покупали)Відповісти | З цитатою
Алекс(23.08.07 16:50):Вот это нашли еще один способ как отмыть бабло с бюджета в карман. Сколько можно было бы дорог во дворах сделать мусорных свалок убрать и друго полезного сделать. Жалко что наши налоги оседают в карманах Деевой и чиновников.Відповісти | З цитатою
ТЕНДЕР(23.08.07 16:45):Даешь открытый тендер с показом по телевизору.Відповісти | З цитатою
Учительница(23.08.07 16:39):Очччень интересно кому достанутся эти ноутбуки. Мне уж точно не попадет. Может директору или завучам выдадут (хотя у них и свои есть).
А вообще-то, ноутбук - не самая необходимая вещь. Что-то тут нечисто.Відповісти | З цитатою
Юрий(23.08.07 14:27):Ну и нахрена учителям ноуты? лучше бы нормальные компы в школы купили.Відповісти | З цитатою
Постакщик(23.08.07 13:42):Есть классные ноуты. откат 20%.Відповісти | З цитатою
otozh(23.08.07 13:38):До речі, в даному випадку має відбутися відкритий тендер.
Слідкуймо за новинами - коли його оголосять?Відповісти | З цитатою
otozh(23.08.07 13:37):Ну, вчителю фізкультури або співів ноут дійсно нідочого.
А от математикам, фізикам, хімікам, білологам, іноземцям... Не всім, звичайно...
Тут є інша пропозиція - опублікувати поіменні списки тих, хто отримає з зазначенням моделі та вартості. Для можливості контролю над діями адміністрації - відмиють чи не відмиють.Відповісти | З цитатою
Igor(23.08.07 13:18):Интересно кто поставщик и какой там процент отката... блин,
лучше бы надбавку ичителям сделали...а ноуты...вопрос:что они с ними будут делать,а?Відповісти | З цитатою
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.
Дешевле чем по 5тыщ гривнёв за штуку бюджету смысла покупать не будет: а откат?, а контролирующие органы...
Такчто по 5500грн. за штуку (далибы учителям - они точно такие же по 3000грн. в магазинах покупали) Відповісти | З цитатою
А вообще-то, ноутбук - не самая необходимая вещь. Что-то тут нечисто. Відповісти | З цитатою
Слідкуймо за новинами - коли його оголосять? Відповісти | З цитатою
А от математикам, фізикам, хімікам, білологам, іноземцям... Не всім, звичайно...
Тут є інша пропозиція - опублікувати поіменні списки тих, хто отримає з зазначенням моделі та вартості. Для можливості контролю над діями адміністрації - відмиють чи не відмиють. Відповісти | З цитатою
лучше бы надбавку ичителям сделали...а ноуты...вопрос:что они с ними будут делать,а? Відповісти | З цитатою