Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 28 червня 2026
12:57

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Вчителям придбають ноутбуків на майже 2,5 млн грн

Вчителям придбають ноутбуків на майже 2,5 млн грн
За ініціативою голови Дніпропетровської облдержадміністрації Надії Дєєвої з обласного бюджету виділено 2 млн 435 тис. грн для придбання ноутбуків для вчителів.

Таку інформацію за матеріалами колегії оприлюднила прес-служба голови Дніпропетровської облдержадміністрації.
Gorod.dp.ua на Facebook.


Женя  (23.08.07 22:47): Думаю надо брать те что на весь мир известны - стодолларовые ноутбуки, иначе на всех не хватит! Відповісти | З цитатою
Вал  (23.08.07 17:50): Каким же образом тут 700 ноутов насчитали?
Дешевле чем по 5тыщ гривнёв за штуку бюджету смысла покупать не будет: а откат?, а контролирующие органы...
Такчто по 5500грн. за штуку (далибы учителям - они точно такие же по 3000грн. в магазинах покупали)
Відповісти | З цитатою
Алекс  (23.08.07 16:50): Вот это нашли еще один способ как отмыть бабло с бюджета в карман. Сколько можно было бы дорог во дворах сделать мусорных свалок убрать и друго полезного сделать. Жалко что наши налоги оседают в карманах Деевой и чиновников. Відповісти | З цитатою
ТЕНДЕР  (23.08.07 16:45): Даешь открытый тендер с показом по телевизору. Відповісти | З цитатою
Учительница  (23.08.07 16:39): Очччень интересно кому достанутся эти ноутбуки. Мне уж точно не попадет. Может директору или завучам выдадут (хотя у них и свои есть).
А вообще-то, ноутбук - не самая необходимая вещь. Что-то тут нечисто.
Відповісти | З цитатою
Юрий  (23.08.07 14:27): Ну и нахрена учителям ноуты? лучше бы нормальные компы в школы купили. Відповісти | З цитатою
Постакщик  (23.08.07 13:42): Есть классные ноуты. откат 20%. Відповісти | З цитатою
otozh  (23.08.07 13:38): До речі, в даному випадку має відбутися відкритий тендер.
Слідкуймо за новинами - коли його оголосять?
Відповісти | З цитатою
otozh  (23.08.07 13:37): Ну, вчителю фізкультури або співів ноут дійсно нідочого.
А от математикам, фізикам, хімікам, білологам, іноземцям... Не всім, звичайно...
Тут є інша пропозиція - опублікувати поіменні списки тих, хто отримає з зазначенням моделі та вартості. Для можливості контролю над діями адміністрації - відмиють чи не відмиють.
Відповісти | З цитатою
Igor  (23.08.07 13:18): Интересно кто поставщик и какой там процент отката... блин,
лучше бы надбавку ичителям сделали...а ноуты...вопрос:что они с ними будут делать,а?
Відповісти | З цитатою
1 2 3
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років тому почали будувати «свічки» на Перемозі.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті