21 серпня 2007 в ході оперативно-профілактичних заходів дільничними Бабушкінського РВ біля одного з будинків по вул. Панікахи затримані двоє дніпропетровців, що здійснили крадіжку ліфтового кабелю.
У затриманих – 22-річного гр. Р. та 24-річного гр. В. вилучено кабель довжиною 36 м. Збиток перевищує 1000 грн.
Наразі слідчим відділом Бабушкінського РВ порушена кримінальна справа за ст. 188 ч. 2 КК України (крадіжка електричних та кабельних ліній). Зловмисники затримані за ст. 115 КПК України.