Вчора, о 13-й годині 10 хвилин, на Дніпропетровщині, на 20 км автошляху Жовтневе-Павлопольє, поблизу с. Олександропіль Нікопольського району, водій мотоцикла "МТ-9", 1934 р.н., виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надав перевагу в русі та скоїв зіткнення з автомобілем "Мітцубісі Оутлендер", що рухався по головній дорозі в напрямку м. Нікополь.
Внаслідок потужного удару мотоцикл відкинуло на узбіччя дороги, люди, яки знаходились на ньому отримали сильні тілесні ушкодження.
50-річний водій іномарки Михайло К. відразу після аварії став діставати постраждалих людей з мотоцикла та власним вогнегасником гасити загоряння топлива, що витекло із пошкодженого транспортного засобу.
На жаль, водій та жінка вже були без ознаків життя. Маленьку трьохрічну дівчинку в непритомному стані взялася доставити до найближчої лікарні жінка, яка проїжджала повз на своєї машині, проте дорогою до лікарні дитина померла.
to Jenek: а я наоборот сочувствую Михаилу К. в этой ситуации. Человеку повредили авто и никто, кроме него, возмещать ущерб не будет. У человека начнутся сейчас проблемы - ГАИ, анализы, суд и пр. Хотя он в этом не виновный 100%.
Я этих водителей 1930-х годов рождения уже столько повидал, что знаю о чем говорю. Эти люди - "засланцы сатаны" на дороге. Мало того, что у них уже зрение не то, реакция не та, навыки не те, так они ж еще ездят по памяти о 1917-м году, когда у них у одних был мотоцикл в селе и никого кроме соседского трактора пропускать не нужно было на дороге.
100% что вылетал на мотыке со второстепенной не тормозя, чтобы не сбавляя ход, дальше поехать по трассе. Вот результат... Відповісти | З цитатою
тут люди погибли а вы мля х...ню пишете!!! Відповісти | З цитатою