Вчора, о 13-й годині 10 хвилин, на Дніпропетровщині, на 20 км автошляху Жовтневе-Павлопольє, поблизу с. Олександропіль Нікопольського району, водій мотоцикла "МТ-9", 1934 р.н., виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надав перевагу в русі та скоїв зіткнення з автомобілем "Мітцубісі Оутлендер", що рухався по головній дорозі в напрямку м. Нікополь.
Внаслідок потужного удару мотоцикл відкинуло на узбіччя дороги, люди, яки знаходились на ньому отримали сильні тілесні ушкодження.
50-річний водій іномарки Михайло К. відразу після аварії став діставати постраждалих людей з мотоцикла та власним вогнегасником гасити загоряння топлива, що витекло із пошкодженого транспортного засобу.
На жаль, водій та жінка вже були без ознаків життя. Маленьку трьохрічну дівчинку в непритомному стані взялася доставити до найближчої лікарні жінка, яка проїжджала повз на своєї машині, проте дорогою до лікарні дитина померла.
Нафиг с трассы таких долбодятлов! В поле нафиг!!! Відповісти | З цитатою
А так летел, козел, и рисовался, какой он крутой. И о том, что в правилах предусмотрено, что "обязан предпринять мери", даже в случае четкого знания своей главности, знать не знал и слишать не слишал.
А бабки с дедками тоже люди. И во всех странах ездят, как само собой разумеется. Ето у нас токо низзя, потому как много самоуверенних козлов на крутих тачках на дорогах. Відповісти | З цитатою