У центрі Васильківки зводиться другий на Дніпропетровщині дерев’яний Свято-Миколаївський храм. Понад сто років тому (у 1905 році) на цьому місці було зведено Свято-Миколаївський храм, але у 1948 його закрили, а потім взагалі розібрали.
Храм будують на кошти громади, допомогу у виготовленні документації на будівництво та землю надала районна рада, коштами допомогли місцеві фермери.
На зведенні храму працює 12 фахівців з Волині, звідти ж завозиться і деревина, яка задля захисту від вогню й вологи попередньо обробляється спеціальними засобами.
Згідно з оприлюдненою інформацією, як і у Новомосковському Троїцькому соборі практично не використовується залізо, покрівля, виготовлена з м’якого екологічного матеріалу – тіголу, буде прикрашена двома золоченими куполами та шатровою дзвіницею.