Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 28 червня 2026
12:23

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Депутати прийняли Звернення до Верховної Ради України, Президента України, жителів м. Дніпропетровська

Депутати прийняли Звернення до Верховної Ради України, Президента України, жителів м. Дніпропетровська
Сьогодні на XII позачерговій сесії міської ради депутати розглянули питання про політичну ситуацію в Україні.
Після обговорення, в якому взяли участь народний депутат України О. Царьов, керівники фракцій міської ради та депутати міської ради, було прийнято Звернення до Верховної Ради України, Президента України та жителів м. Дніпропетровська.

ЗВЕРНЕННЯ Дніпропетровської міської ради
до Верховної Ради України, Президента України,
жителів м. Дніпропетровська

Ми, депутати Дніпропетровської міської ради, висловлюємо занепокоєність із приводу зростання протистояння у нашій країні.

Президент України підписав Указ «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України». У свою чергу Верховна Рада на своєму спеціальному засіданні прийняла постанови «Про запобігання діям, що загрожують конституційному правопорядку, громадському спокою і стабільності в Україні» та «Про політичну ситуацію в Україні, пов’язану з оголошенням Указу Президента України від 2 квітня 2007 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України».

Реалії політичної боротьби за владу, що розгораються сьогодні, можуть спричинити кризову ситуацію в державі, громадянське протистояння з непередбачуваними наслідками та появу інших негативних тенденцій, що призведуть до деструктурних змін в економіці країни.

У зв’язку з цим закликаємо Президента України, Верховну Раду України вжити негайних заходів щодо припинення протистояння, відійти від взаємних обвинувачень, знайти шлях до компромісу. Взаємовідносини глави держави та парламенту – це не змагання двох команд. Верховна Рада України – це орган загальнонародного представництва, а Президент України – гарант державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини та громадянина.

Непевний час обов’язково пройде, після чого треба буде жити, працювати, виховувати дітей, прагнути кращого. Але не на руїнах, до чого можуть призвести емоції, особисті амбіції та нехтування пошуку компромісних рішень.

Вимагаємо від Президента України відкликати підписаний Указ як такий, що дестабілізує ситуацію в державі, або зупинити його дію до розгляду Конституційним судом України і негайно провести референдум з приводу вступу України до НАТО.

Ми, депутати Дніпропетровської міської ради, вважаємо основним завданням усіх і кожного мешканця м. Дніпропетровська забезпечення життєдіяльності міста, яке є важливою виробничо-економічною складовою держави. Закликаємо до цього всіх мешканців сіл, селищ і міст нашої країни.

Закликаємо дніпропетровців зберігати мир і спокій, взаєморозуміння, терпимість до права кожного висловлювати свої політичні уподобання законним шляхом.

Звернення прийнято на XII позачерговій сесії Дніпропетровської міської ради
Gorod.dp.ua на Facebook.


baddy  (06.04.07 11:08): Тю, а Царев им что, диктовал текст звернення или что он там делал? Ох дождуться они... Відповісти | З цитатою
to васько  (06.04.07 11:05): НАТО - отвлекающий маневр Відповісти | З цитатою
васько  (06.04.07 10:53): /***Вимагаємо від Президента України відкликати підписаний Указ як такий, що дестабілізує ситуацію в державі, або зупинити його дію до розгляду Конституційним судом України і негайно провести референдум з приводу вступу України до НАТО***/
Интересно, а причем НАТО к сложившейся ситуации? Или это так, лишь бы что-нибудь сказать?
Відповісти | З цитатою
nibor  (06.04.07 10:38): много говорим а мало делаем .Надо собраться и всю эту шушару с замками, которые уже наворовались и утопить в днепре а их все имущество отдать в казну городскую Відповісти | З цитатою
Алекс  (06.04.07 10:36): Ув.депутаты горсовета, займитесь лучше городом. Лучше бы вы так беспокоились за зеленные насаждения срубленные при съезде с нового мосто или за чистоту например площади Островского или за дороги города. И не надо призывать нас к спокойствию и порядку. Выйдите на улицу - итак все спокойно. Відповісти | З цитатою
bob  (06.04.07 10:28): Обращаюсь к тем, кто выбирал г.Царева ("г" - это не "господин", а обозначает другое). Так вот, отозвали бы вы его к такой маме, мудака. Відповісти | З цитатою
АВ  (06.04.07 09:54): Горожанин, а мусор из города уже вывезли в Киев в количестве 3-х специальных подразделений МВД. Відповісти | З цитатою
АВ  (06.04.07 09:47): Хватит, труситься и трусить окружающих. Мы давно научились извлекать выгоду даже с похорон, так почему политические волнения не пойдут на пользу бизнесу. Відповісти | З цитатою
Царькам и пр.  (06.04.07 09:40): Шо ви мене, як кликухи: будь спок, будь спок! Я сто лет спок. Особенно буду спок, если ви усе пойдете работать дворниками и чинить водопроводние крани. Да исчо канализация забивается вашими жилезними бомагами про нашу обсчую жилезную стабильность. Відповісти | З цитатою
Вопрос  (06.04.07 09:37): блин, если все Царева так не любят, как он в депутаты попал?? Значит кто-то за него проголосовал?

Всех высказавшихся поддерживаю - если будут выборы, давайте проголосуем за новых людей!!! \"Профессиональные депутаты\" задолбали уже - толку от нихъ никакого!
Відповісти | З цитатою
  «  5 6 7 8 9 10 11 12 13
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
140
років ринку «Озерка».

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті