Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 28 червня 2026
16:19

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Комунальники припинили подачу гарячої води, аби зекономити на енергоносіях

Комунальники припинили подачу гарячої води, аби зекономити на енергоносіях
НАК «Нафтогаз» не обмежував газопостачання підприємств теплокомуненергетики Дніпропетровської області — комунальники самі припинили подавати гарячу воду населенню, аби зекономити на енергоносіях. Про це заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Сергєєв повідомив на прес-конференції 14 березня.

Водночас посадовець відмовився відповідати на питання, чи було припинення постачання гарячої води ініційовано місцевою владою, відзначивши: «Я не можу відповідати за місцеву владу. Команд із цього приводу від обласної влади не надходило».

Згідно з даними Віктора Сергєєва, базові підприємства промисловості Дніпропетровщини заборгованості за спожиті енергоносії не мають, натомість підприємства теплокомуненергетики з початку опалювального сезону не тільки не зменшили, але навпаки — наростили недоїмку.

Така проблема, за словами заступника голови облдержадміністрації, притаманна не тільки Дніпропетровщині, а й іншим індустріальним регіонам — Луганщині, Донеччині, Харківщині.

«Це є об’єктом особливої уваги з боку обласної адміністрації, це — один із найважливіших напрямків, і в цьому напрямку облдержадміністрація працює, але, на жаль, не всі питання вдалося вирішити, тому що чимало з них — у компетенції комунальної влади», — наголосив посадовець.

За інформацією Віктора Сергєєва, наразі Дніпропетровщина не розрахувалася за 2% спожитого газу, загальний борг складає близько 160 млн грн.

Gorod.dp.ua на Facebook.


toni  (18.03.07 15:42): narod, spokoyno, polnost'yu umeret' nam ne dadut, hleb i vozduh vsegda budut. kto zh budet rabami na ih zavodah i fabrikah, v ih parikmaherskih i v magazinah ??? Відповісти | З цитатою
Miledi  (18.03.07 09:28): Наверно даже если мы прекратим дышать, все равно платить прийдется! Відповісти | З цитатою
Ars  (17.03.07 17:41): ещё можно сэкономить
- на воде, если не смывать!
- электричество, если не заряжать телефон!
- на маршрутке, если ездить троллейбусом, без билета!
- на деньгах, если уволить заместителя головы Днепропетровской облгосадминистрации Виктора Сергеева.
Відповісти | З цитатою
Kot-Krot  (17.03.07 13:34): А еще можно сэконимить на зерне, путем непроизводства хлеба Відповісти | З цитатою
graf  (17.03.07 12:01): гарачую воду прекратили подавать. а деньги наверно, все равно снимать будут Відповісти | З цитатою
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті