Водночас посадовець відмовився відповідати на питання, чи було припинення постачання гарячої води ініційовано місцевою владою, відзначивши: «Я не можу відповідати за місцеву владу. Команд із цього приводу від обласної влади не надходило».
Згідно з даними Віктора Сергєєва, базові підприємства промисловості Дніпропетровщини заборгованості за спожиті енергоносії не мають, натомість підприємства теплокомуненергетики з початку опалювального сезону не тільки не зменшили, але навпаки — наростили недоїмку.
Така проблема, за словами заступника голови облдержадміністрації, притаманна не тільки Дніпропетровщині, а й іншим індустріальним регіонам — Луганщині, Донеччині, Харківщині.
«Це є об’єктом особливої уваги з боку обласної адміністрації, це — один із найважливіших напрямків, і в цьому напрямку облдержадміністрація працює, але, на жаль, не всі питання вдалося вирішити, тому що чимало з них — у компетенції комунальної влади», — наголосив посадовець.
За інформацією Віктора Сергєєва, наразі Дніпропетровщина не розрахувалася за 2% спожитого газу, загальний борг складає близько 160 млн грн.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
... ага, а тут седит добрый дядя майор и всех сечот... Відповісти | З цитатою
Жаль, нарезное тяжело достать.
Пора страну вернуть себе. Відповісти | З цитатою
В славном городе Новомосковске уже лет как 10 точно воды горячей нет...
...мляха все молчат... Відповісти | З цитатою
По методу Т.Г.Шевченко - пора "сокиру гостить". Відповісти | З цитатою
Хочу приехать в свой любимый город на недельку, а тут тёплую воду отключают. Где в мире бывает такое?
Не в Европу надо стремиться, в Африку... Відповісти | З цитатою