Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 28 червня 2026
14:08

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Залізниця передасть в оренду вагони-ресторани

Залізниця передасть в оренду вагони-ресторани
Придніпровська залізниця передасть в оренду 29 вагонів-ресторанів та 6 вагонів-кафе: конкурс на оренду вагонів-ресторанів та вагонів-кафе Придніпровської залізниці оголошений на 6 березня 2007 року. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили у Прес-центрі Придніпровської залізниці (Дніпропетровськ).

За інформацією прес-центру, загалом в оренду будуть передані 29 вагонів-ресторанів та 6 вагонів-кафе залізниці в сімнадцяти напрямках курсування, зокрема в Московському, Санкт-Петербурзькому, Київському, Одеському та ін.

Також наказом начальника залізниці затверджено «Тимчасові умови передачі в оренду вагонів-ресторанів та вагонів-кафе Придніпровської залізниці» та створена комісія для проведення конкурсу і відбору орендарів вагонів-ресторанів та вагонів-кафе.

Основним критерієм вибору переможця конкурсу стануть максимально сприятливі пропозиції щодо якості обслуговування пасажирів та розміру орендної плати.

Після передачі в оренду вагони-ресторани та кафе експлуатуватимуться у вищезазначених напрямках.

овідка:
Придніпровська залізниця обслуговує Дніпропетровську і Запорізьку області, Автономну республіку Крим та окремі райони ще п’яти областей України.
Gorod.dp.ua на Facebook.


Kir  (14.02.07 19:17): прикольно... к примеру сдает ПЖД вагоны-рестораны в аренду, а при формировании состава к паровозу их не цепляет, так и стоят на запасном, а аренда тикает.
прикольно№2... теперь в таком вагоне ресторане можно от контролеров спасаться или без билета ехать (вагон ресторан уже не территория железной дороги), да и самим вагонам ресторанам приработок (точнее тем кто в них работает) по "подвозу" за деньги на большие и малые расстояния
Відповісти | З цитатою
Slava  (14.02.07 15:55): Alesa немножко не так.... просто тендер выиграет фирма кого-то из этой-же ПЖД и деньги будет получать не государство, а кто-то из ПЖД.
Схема избита до горя.
Відповісти | З цитатою
Alesa  (14.02.07 15:34): "С чего бы ещё деньги срубить" задумалась наша Приднепровская железная дорога и решила ещё с аренды деньги поиметь .... "молодцы", что ещё сказать Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років тролейбусному депо №2.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті