
Слідчі зібрали докази порушення природоохоронного законодавства під час роботи одного з промислових підприємств регіону. За висновками експертиз, державі завдано збитків на суму понад 8,7 млн гривень.
Слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області встановили, що упродовж 2021-2022 років одне з промислових підприємств області здійснювало викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без необхідного дозволу. Попри припис щодо усунення порушень, підприємство продовжувало діяльність без належних дозвільних документів.
Для збору доказової бази поліцейські провели низку слідчих та процесуальних дій, допитали свідків, отримали необхідну документацію, а також призначили судову інженерно-екологічну експертизу.
Відповідно до розрахунків, розмір завданих державі збитків внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин становить понад 8,7 мільйонів гривень.
24 червня слідчі повідомили про підозру директору з виробництва підприємства у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).
Досудове розслідування триває.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |