
Команда 16-річних гравців продовжила переможні традиції старших колег.
Нагадаємо, що нещодавно БК «Дніпро» втретє поспіль став чемпіоном країни.
Їхні переможні традиції підтримали і вихованці академії цього клубу. Команда 16-річних гравців повернула Дніпру статус чемпіона України та у цій віковій категорії.
Про це у БК «Дніпро» повідомили:
“Вихованці академії БК «ДНІПРО» - чемпіони України U-16!
Команда СДЮСШОР №5-ДФКС із Дніпра повернула собі золото чемпіонату України серед баскетболістів 2010 року народження. У фіналі ВЮБЛ U-16 дніпряни в драматичному матчі обіграли Ужгород - 88:87. Для дніпровської команди це перший чемпіонський титул із 2021 року.
Команду до золота привели тренери Валентин Мирончик та Олександр Мунтян.
MVP турніру став гравець Дніпра Кирило Васильєв.
Також до символічної збірної сезону за версією ФБУ потрапив ще один дніпрянин - Денис Семерфельд.
Чемпіон та призери:
1. Дніпро - СДЮСШОР №5-ДФКС
2. Ужгород - ДЮСШ ЗОР
3. Київ - СДЮШОР з баскетболу”.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |