
Культура аніме дуже популярна серед сучасної молоді.
Такі фестивалі перетворення в улюблених героїв аніме відбуваються в нашому місті регулярно. Для молоді це – одна з можливостей відволіктися від постійного стресу та страхів, викликаних війною та постійним обстрілом нашого міста.
Черговий Аніме-фест минулими вихідними відбувся у Палаці студентів ДНУ імені Гончара.
Організатори про це розповіли:
“АНІМЕ-ФЕСТ.
Палац культури студентів ДНУ наповнився атмосферою аніме, творчості та яскравих перевтілень. Це більше, ніж подія — це місце, де кожен може бути собою або стати ким завгодно.
Що відбувалося:
аніме-ярмарок — авторські роботи, мерч і унікальні знахідки
сцена ожила — косплей, виступи, танці та море емоцій
фінал і визначення переможців
Дякуємо всім, хто створював ці емоції!”.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |