Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 15 июня 2024
07:37

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Аэрокосмическом центре Днепра провели квест для детей-переселенцев

|«« «« »» »»|

В ходе увлекательного квеста «Космическая сказка» детей познакомили с секретами Солнечной системы.

Во всех внешкольных и образовательных центрах Днепра с особым вниманием относятся к детям-переселенцам.  Не исключение – и Национальный центр аэрокосмического образования молодежи имени Макарова. Здесь для детей такой категории регулярно проводят увлекательные и познавательные мероприятия.

Очередным из них стал квест «Космическая сказка», о чем в Аэрокосмическом центре рассказали:

«Національним центром аерокосмічної освіти ім. О. М. Макарова було проведено квест під назвою «Космічна казка», в рамках проєкту «Таємничий космос».

Завдяки партнерам до нас завітали дітки з сімей внутрішньо переміщених осіб та їх батьки з Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Херсонської областей.

Ми познайомили наших маленьких гостей з інформацією про планети Сонячної системи, провели вікторину, у ході якої діти змогли перевірити свої знання, отримати сувеніри за правильні відповіді та провели екскурсію у навчально-виставковому комплексі НЦАОМ ім. О.М. Макарова.

Ми вперше спробували досвід роботи з театралізованим оповіданням дитячої космічної казки через ляльковий театр. Підготували перформанс з іграшковим персонажем, з метою вивчення дітьми нового для них матеріалу методом гри.

Також, наші маленькі друзі пройшли цікавий квест з пошуками зорельоту – планетарію, у якому змогли подивитися цікаве відео про відомі нам сузір’я.

Маленькі учасники, які були присутні на заході, отримали подарунки від Центру та залишилися надзвичайно задоволеними від свята».

Фото -  Национальный центр аэрокосмического образования молодежи имени Макарова.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
110
лет отелю «Астория»

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте