Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 16 ноября 2024
11:21

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Как в лесах Днепропетровщины заменяют погибшие саженцы деревьев

Как в лесах Днепропетровщины заменяют погибшие саженцы деревьев

В лесах области массово высаживают молодые саженцы, но далеко не все из них приживаются.

В этом году Восточные лесной офис (который обслуживает леса нашей области) заявил об очень амбициозном плане – высадить 8 миллионов саженцев, преимущественно сосен. И эта кампания идет полным ходом – уже посажено около 3 миллионов молодых деревьев.

Далеко не все из них приживаются. И сухая погода и, наоборот, излишне влажная почва могут привести к гибели растений. Как заверяют лесники, это – совершенно естественный процесс.

О том, как восполняют подобную гибель растений, Восточный лесной офис рассказал:

«Лісівники Дніпропетровщини доповнюють лісові культури: як це відбувається?

У процесі вирощування лісових культур часом з’являється потреба у їх доповненні, тобто - у висадці садивного матеріалу на місце рослин, які загинули. Це цілком нормальна практика, бо всі доповнення зумовлені об’єктивними причинами.

“На жаль, не буває такого, що кожен з мільйонів саджанців приживеться. Посушлива весна чи літо, вимерзання чи вимокання ґрунту - все це може призвести до загибелі рослини. Тому працівники лісових господарств проводять доповнення, висаджуючи культури 1-3 річного віку за результатами осінньої інвентаризації”, - розповіла провідна інженерка з лісокористування Східного лісового офісу Юлія Плєшакова.

Доповнення зазвичай проводять весною. По-перше, в цю пору добре видно ті культури, які не прижилися, а по-друге - навесні висаджені сіянці краще приживаються.

Під час цьогорічної весняної лісокультурної кампанії у філіях Східного лісового офісу також проводять доповнення.

Станом на зараз роботи по доповненню проведені вже на території 183 га.

Чи можна зменшити кількість доповнень, шляхом кращої приживлюваності?

Так! Це можливо при використанні посадкового матеріалу із закритою кореневою системою. Особливістю закритої кореневої системи є її велике заглиблення в ґрунт, що дозволяє більш ефективно використовувати його ресурси. Такі сіянці мають кращу приживлюваність і дають більший річний приріст.

Як зазначають лісівники, закрита коренева система сіянців - це майбутнє лісокультурних кампаній».


Gorod.dp.ua на Facebook.


Митяй  (16.04.24 13:11): Не знаю как в лесах, но в парках города наблюдаю вполне интересную вещь. Деревья садят не вынимая корневую систему из упаковочного целлофана. Т. е. корень после посадки не имеет доступа к влаге и многие саженцы просто засыхают. Такое ощущение, что бригады по высадке даже не учились в начальной школе, где изучается предмет "Навколишній світ". Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет просуществовала газета Днепр вечерний в бумажном формате

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте