Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 24 февраля 2024
01:36

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Литмузей Днепра приглашает на вечер памяти Валериана Пидмогильного

Литмузей Днепра приглашает на вечер памяти Валериана Пидмогильного

Литературный вечер в музее (пр Яворницкого, 64) состоится завтра, 2 февраля, в день 123-й годовщины со дня рождения нашего известного земляка.

В советское время имя и наследие «Гения из Чаплей» были фактически под запретом. И даже в наше время его жизнь и творчество удивляют, восхищают, волнуют.

Завтра, 2 февраля, Литературный музей предлагает прикоснуться к секретам жизни и творчества этого легендарного писателя, переводчика, языковеда:

«Музей «Літературне Придніпров’я» 2 лютого на 15:00 запрошує на Літературну програму до дня народження Валер’яна Підмогильного.

Україна і світ відзначають 123 роки від дня народження Валер’яна Петровича Підмогильного, «генія з Чаплів», «поета чарів ночі», «суворого аналітика доби» – геніального прозаїка, талановитого перекладача, мовознавця.

Осягнути постать Валер’яна Підмогильного і через понад 100 років від початку його творчого шляху невимовно складно: настільки величною й багатогранною вона є.

«Літературне Придніпров’я» пропонує відвідувачам масштабну програму:

  • літературні читання й діалоги, на яких звучатимуть ранні твори письменника, вірші й проза його сучасників і близьких друзів;
  • відкриття літературно-художньої виставки «Твори. Том 2024», присвяченої Валер’яну Підмогильному. Виставка складається з літературних видань письменника у часовому відтинку в сто років (від прижиттєвих видань до сучасних), а також графічних робіт митця Олександра Нем'ятого;
  • презентація книги «Самотній дозорець на варті страждань» («Славетні постаті Придніпров’я: імена, повернуті з минулого»: Дніпропетровська обласна редколегія по підготовці й виданню тематичної тематичної серії книг «Реабілітовані історією»).

Запрошуємо усіх охочих згадати українського генія в його день народження, торкнутися слова Валер’яна Підмогильного, дізнатися більше про творчість письменника і його життєвий шлях від дослідника Юрія Пшеничного.

Захід зацікавить студентів, філологів, істориків, мовознавців, журналістів, а також прихильників вишуканого творчого спадку Валер’яна Підмогильного.

До зустрічі 02.02.2024 о 15:00 у музеї «Літературне Придніпров’я»!».


Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
65
лет со дня первой местной телевизионной передачи в Днепре

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте