Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 23 червня 2026
23:48

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

«У ворога нічого не вийде. Вистоїмо, зможемо, переможемо»: мешканці Кривого Рогу про вимкнення світла

|«« «« »» »»|

Роблять запаси, використовують лайфхаки з інтернету, гуртуються. В кого є електрика – заощаджують. Мешканці Кривого Рогу запевняють, тримаються попри вимкнення світла. Кажуть, у ворога нічого не вийде.

Подружжя Артур, Анжеліка та їхня 6-річна донечка Мілана коли немає світла проводять особливі сімейні вечори. Грають в ігри, спілкуються, розповідають історії, п’ють чай.

«Чоловік з запальничок діоди витягнув, зробив цікаві міні-ліхтарики. Загалом життя продовжується. Ми віримо в перемогу, в ЗСУ, в Президента. Все буде добре. Ми незламний народ. Нашим захисникам на передовій важче, ніж нам. Тож, не маємо права жалітися», – сказала Анжеліка.

Мешканка Кривого Рогу Олена заощаджує електроенергію, аби не було перенавантаження у мережі.

«Не користуємося електричною плитою. Перейшли на газову. Маємо вдома ліхтарики. Виживемо, вистоїмо, зможемо, переможемо», – зазначила Олена.

Яна та Єгор мають свої рецепти «незламності». Якщо немає світла вдень – виходять прогулятися на вулицю. Якщо ввечері – трохи раніше лягають спати.

Фотографиня Ганна прийшла попрацювати за ноутбуком до кав’ярні. Дівчина впевнена, вихід завжди можна знайти. Останнім часом взяла за правило тримати зарядженими усі гаджети.

«Класна штука гірлянда на батарейках. Вона гарно освітлює квартиру. Додає настрою та особливої атмосфери. Будемо посміхатися, не падатимемо духом. Я особливо надихаюся нашими військовими та волонтерами. Вони дають віру в життя. Світло переможе найчорнішу темряву», – впевнена Ганна.

Криворіжець Олег облаштував у своєму магазині музичних інструментів автономне освітлення – під’єднав акумулятори. Навіть проводить уроки гри на гітарі.

«Росія більш ні на що не спроможна, лише воювати з мирними людьми. Ми станемо тільки сильнішими після всіх випробувань», – наголосив Олег.

Мешканка Кривого Рогу Олена не припиняє дякувати енергетикам та комунальникам. Каже, ці люди справжні герої сьогодення.

«Ми ж українці, готові до всього. В мене, наприклад, завжди є запас води. Ми повинні триматися, і тоді усе подолаємо», – розповіла Олена.

На вулицях Кривого Рогу продовжує вирувати життя. Люди працюють, ходять на побачення, гуляють з дітьми.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (19)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (18)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років тому почали будувати «свічки» на Перемозі.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті