Відповідно до наказу, 9 травня о 21.00 у столиці України місті-герої Києві, містах-героях Одесі, Севастополі та Керчі, а також у містах Вінниця, Львів, Житомир, Рівне та Дніпропетровськ відбудуться святкові феєрверки двадцятьма залпами.
Проведення святкових феєрверків доручено організувати начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України.
Необхідно зазначити, що вперше святкові феєрверки відповідно до наказу глави вітчизняного оборонного відомства відбудуться у місцях дислокації армійських корпусів Сухопутних військ ЗС України – Житомирі, Рівному та Дніпропетровську.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
A u nas, blin... Dage i skazat nichego ne mogu... Galko lyudej!!!
Veteranov galko!
Nadeyus, mi s mogem poddergat i dostojno pozdravit ix v etot den!
S PRAZDNIKOM POBEDI!!!!!!!!! Відповісти | З цитатою
А у них если что и осталось, то со времен СССР. Відповісти | З цитатою
А было бы прикольно. У москалей бы точно крышу сорвало бы. Відповісти | З цитатою