Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 27 червня 2026
16:23

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Святкові феєрверки на честь 63-ї річниці Перемоги

Святкові феєрверки на честь 63-ї річниці Перемоги
Міністр оборони України Юрій Єхануров підписав наказ № 194 “Про проведення святкових феєрверків на честь 63-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні”.

Відповідно до наказу, 9 травня о 21.00 у столиці України місті-герої Києві, містах-героях Одесі, Севастополі та Керчі, а також у містах Вінниця, Львів, Житомир, Рівне та Дніпропетровськ відбудуться святкові феєрверки двадцятьма залпами.

Проведення святкових феєрверків доручено організувати начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України.

Необхідно зазначити, що вперше святкові феєрверки відповідно до наказу глави вітчизняного оборонного відомства відбудуться у місцях дислокації армійських корпусів Сухопутних військ ЗС України – Житомирі, Рівному та Дніпропетровську.

Gorod.dp.ua на Facebook.


зигимунд бегемотович  (10.05.08 23:13): св,полностью согласны!!!!!!!!!!!!!!!!! Відповісти | З цитатою
Знахарь  (10.05.08 23:11): ДУЭП, слышал, что салют был за городом на кладбище!!! Відповісти | З цитатою
подзаборный  (10.05.08 23:10): Салют отличный у КиЁве был, а в Днепре как? Відповісти | З цитатою
Сашок  (10.05.08 23:07): Аня иди в БАНЮ, а не разглогольствуй здесь! Відповісти | З цитатою
Сашок Ананимный  (10.05.08 23:05): Ganka, а ты ваще хто? Ты Аня? Відповісти | З цитатою
Внук ветерана  (10.05.08 01:43): Могли бы и подольше и почаще пострелять.... И ветеранов поболе побаловать...:-))) хотя, и то хорошо.. Відповісти | З цитатою
НЕТ СЛОВ  (09.05.08 22:06): САЛЮТ ЗАЧОТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Відповісти | З цитатою
св  (09.05.08 20:56): ну почему в Киеве должен быть парад в противовес Московсокому? Это высказывание соответствует украинскому дебилизму политиков Ющенко. Парад Победы был проведен в Москве в 1945 году в честь Победы над фашизмом.всеми народами СССР, И парад должен быть и в Киеве. А так , в душу плевать нашим предкам усопшим за наше будущее. т.е. уже настоящее, легче всего. А салют в честь победы- это отлично. Хоть в этом -молодцы. сенгодня. в 21.00 Должно быть слышно, во многих районах города Відповісти | З цитатою
Кира  (09.05.08 20:06): Кто знает, где конкретно будет фейерверк в Днепре? Відповісти | З цитатою
игорь  (09.05.08 14:34): xm...funny,,поверь ветеранам до твоего салюта с парадом дела нет,им бы с выживанием вопрос решить,а ты фильмов русских насмотрелся вот и расстроился с показухи:)
с днем победы!!!! :(
Відповісти | З цитатою
1 2 3 4
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті