Надходження коштів на рахунок Пенсійного фонду міста за січень-березень 2008 року склали 33 млн 742,5 тис. грн, що удвічі більше до відповідного періоду попереднього року, у тому числі власних коштів — 5772,1 тис. грн. Відсоток виконання плану надходжень по власним коштам становить 96,6% планових показників.
Як зауважили у виконкомі, потреба на виплату пенсій та допомоги за січень-березень 2008 року становить 39 млн грн.
Кількість пенсіонерів міста, які перебувають на обліку у Пенсійному фонді, станом на 1 квітня 2008 року становить 9494 особи.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |