Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Блог
Сб, 27 червня 2026
17:15

БЛОГИ

lorik1702


26 червня 2026, 10:21

За видобування нафти від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету надійшло понад 14,2 млн гривень рентної плат

У січні – травні 2026 року платники Дніпропетровщини за видобування нафти спрямували до загального фонду державного бюджету понад 14,2 млн грн рентної плати.
Нагадуємо, що 30.06.2026 – останній день сплати за травень 2026 року рентної плати за: користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини; користування радіочастотним ресурсом України; транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України; за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.


Останній раз редагувалося: 26.06.2026 10:21


Усі записи автора | Предыдущая | Следующая


Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті