За підсумками 2007 року в Дніпропетровській області збережена тенденція щодо збільшення народжуваності. Про це повідомили в Головному управлінні охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації. Упродовж року в області зареєстровано 34 тис. 502 дітей, що на 3% більше, ніж за 2006 рік.
Водночас показник материнської смертності склав 8,7 на 100 тис. новонароджених або 3 випадки (в Україні — 11,5 на 100 тис. новонароджених у 2006 р.) Усі випадки визнанi як невiдворотнi.
Показник смертності немовлят за рік склав 11,1 на 1000 народжених живими: померла 381 дитина, тоді як позаминулого року — 345 малюкiв.
Як поінформували в Головному управлінні, торік в області зафіксовано зменшення майже удвічі смертності немовлят вiд вроджених вад розвитку — з 25,3% до 16,3%.
Медичним закладам бракує персоналу
Упродовж 2007 року в Дніпропетровській областi вiдкрито 45 закладiв загальної практики — сiмейної медицини проти 35 в 2006 роцi, зокрема, в сiльськiй мiсцевостi — 26 закладiв. Про це повідомили в Головному управлінні охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.
Водночас на Дніпропетровщині збiльшилося забезпечення населення сiмейними лiкарями: з 0,35 на 10 тисяч населення в 2006 роцi до 0,5 на 10 тисяч населення у 2007.
А втім, рівень укомплектованості лiкарських посад фiзичними особами за рік зменшився у порiвняннi з попереднiм роком майже на 1% — до 77,44%. Наразі питома вага укомплектованих штатних посад молодших медичних спецiалiстiв в області склала менше 90%, тоді як 2006 року цей показник становив 91,3З%.
Показник укомплектованих штатних посад лiкарiв загальної практики — сiмейної медицини складає 80,3% (у 2006 році — 78,0%), у тому числi у сiльських районах — 74% (у 2006 роцi — 77%).
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
Правильно, нужно их ненавидеть!
ДО ПОРЫ, ДО ВРЕМЕНИ
Пока не приползете к ним на коленях...
(я не врач) Відповісти | З цитатою
По поводу клиники семейной медицины. Ну, когда вызывали скорую моей бабушке, то те кроме как сделать укол из наших же препаратов, ничего толком больше и не могут. А когда приезжает частная скорая, то на месте делается и кардиограмма, да и лекарства у них есть. Короче говоря, не все так однозначно Відповісти | З цитатою