Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 28 червня 2026
12:46

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Голова обласної ради невдоволений роботою райрад

Голова обласної ради невдоволений роботою райрад
photolenta.com
Програми соціально-культурного розвитку районів Дніпропетровщини, розроблені місцевою владою, не розраховані на перспективу і не містять головного — стратегічного планування. Про це голова Дніпропетровської обласної ради Юрій Вілкул заявив, виступаючи на зустрічі з керівниками районних рад області 27-го лютого.

Критикуючи ініціативи районних рад, посадовець, зокрема, зазначив, що всі їхні пропозиції зводяться до одного — «дайте грошей».

«Водночас бюджети районів розраховані часто, як кажуть, на підтримку штанів», — сказав Юрій Вілкул.

З 389-ти бюджетів в області тільки 40 більш-менш самодостатні, тільки у 8-ми районах достатньо власних коштів на зарплату бюджетникам, а 9 — не мають грошей навіть на оплату енергоносіїв, спожитих бюджетними установами.

«Сьогодні від керівників сільських районів до області надійшло пропозицій на загальну суму близько півмільярда гривень. Але для розв’язання місцевих проблем потрібні не тільки дотації, а й пропозиції щодо співфінансування із різних бюджетів. Потрібні довгострокові програми з соціального будівництва, газифікації, розвитку комунального господарства. І, звісно, потрібні конкретні пропозиції щодо удосконалення діючого законодавства», — вважає голова обласної ради.

Довідка: На Дніпропетровщині налічується 22 сільські райони. У сільській місцевості лишаються не газифікованими 670 населених пунктів, близько 500 сіл області споживають привізну питну воду.
Gorod.dp.ua на Facebook.


луклив-Look, live!  (29.02.08 10:35): А что, Дуркул знает что такое "стратегическое планирование"?
Да он же зонт над головой не умеет держать!
Вспомните 13 октября, стоя на братской могиле невинно убиенных на Мандрыковской, держал ручонки в кармашках (!!!), а холй его, отставив зад держал зонт над "венценосной" (?) головой...

Постыдился бы вякать, лучше закатывай рукава, дорогой, и вперед, отрабатывать казенную зарплату!
Відповісти | З цитатою
Anthone  (28.02.08 12:57): Ну! А что Вилкул делает, чтоб это всё предотвращать? Відзвітував, что всё плохо и всё? Он же должен искать как-то деньги эти! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
років тому заснували Фельдшерську школу, зараз це Медичне училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті