З 19 січня у Дніпропетровську очікується подорожчання проїзду в маршрутках. Такі оголошення з‘явилися сьогодні у мікроавтобусах. Вартість поїздки складатиме одну гривню сімдесят п’ять копійок або дві гривні залежно від кілометражу. Аби дізнатися більше, ми звернулися до одного з автопідприємств міста.
Повідомлення про подорожчання проїзду та нові ціни на проїзд вже зараз можна побачити у багатьох маршрутках. Наприкінці грудня на сесії міськради було прийняте рішення про відміну попередніх тарифів. А зараз на опрацюванні в депутатських комісіях знаходяться питання щодо підвищення вартості проїзду по кожному з автопідприємств міста. По деяких нові тарифи вже ухвалено.
Як повідомили нам в АТП-11231, з 19 січня вартість послуги на маршрутах, які вони обслуговують, складатиме гривню сімдесят п’ять або дві гривні в залежності від кілометражу. А на автобусах великої місткості — сімдесят п’ять копійок. Зміна цінової політики на паливно-енергетичні матеріали – зокрема, значне підвищення цін на дизельне пальне – призводить до збитковості роботи за старими тарифами — пояснюють транспортники.
Наголошує керівництво АТП і на збільшенні вартості енергоносіїв.
Окреме питання — перевезення пільгової категорії пасажирів. Кошти на це повинні надходити з держбюджету, але, як кажуть в автопідприємтві, субвенції вони отримують не в повному обсязі.
Тож причини дійсно вагомі. Та й розмови про подорожчання проїзду в маршрутках йдуть вже давно, тому для більшості дніпропетровців це стане далеко не новиною, хоча і, звичайно, не з приємних.
пассажир (15.01.08 11:42): Пассажир, по поводу оплаты проезда школьников.
Два дня назад из Крыма, городской транспорт - ПАЗики,
ст-ть проезда:
Взрослый, без льгот - 1,30
Льготный (пенсионеры) - 0,65
Школьники 7-12 лет - 0,65
Дети 0-7 лет - 0,00
Удостоверения (по закону) - 0,00
Тишина, все довольны, платят без разговоров, даже заранее готовят без сдачи, автобусы останавливаются ТОЛЬКО на остановках, расчет при выходе. Відповісти | З цитатою
проблема не в водителях.
проблема в владельцах у которых даже в мыслях нет сбрасывать \"план выручки\". т.е. делай что хош но выдай мне после смены 500.
остальное твое.
топливо дорожает план остается тот же а водитель получается зарабатывает меньше.
2 СЕРЫЙ ну озвучте пожалуста всем присутствующим сколько дает одна машина в месяц раз вы все знаете.
\"Или по твоему после всех вычитов, - владелец маршрутки должен иметь прибыль в 500 гр. в месяц\" сколько же по вашему мнению он должен иметь? Відповісти | З цитатою
В Суммах что бензин дешевле? Наверное зажрались вы слишкой нужно гнать вас метлой с маршрутов... Відповісти | З цитатою
Димася
Спасибо за вилы, мы вас запомним. Відповісти | З цитатою
И вообще мы тут пишем, - это психологическое разгрузка внутреннего напряжения, чтобы не возникало желаний выйти на улицы с вилами в руках. Знаю где вилы недорого :) Відповісти | З цитатою